ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 0,00
EUR 0,00
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Політика
  4. /
  5. Адвокати Лероса просять допитати нардепа Тищенка через підпал автомобіля

Адвокати Лероса просять допитати нардепа Тищенка через підпал автомобіля

1408

Фото: dw.com

За словами юристів компанії "Міллер", поведінка та публічні висловлювання Тищенка щодо інциденту "дають підстави припускати, що він може володіти певними відомостями відносно злочину

Адвокати народного депутата від "Слуги народу" Гео Лероса подали клопотання до поліції з проханням допитати його однопартійця Миколу Тищенка у справі щодо підпалу автомобіля.

Про це повідомили у юридичній компанії "Міллер".

"Адвокатами нашої компанії до Печерського управління поліції ГУ НП України подано клопотання про допит Миколи Тищенка у справі щодо підпалу авто народного депутата України Гео Лероса", — йдеться у повідомленні.

За словами юристів, поведінка та публічні висловлювання Тищенка щодо інциденту "дають підстави припускати, що він може володіти певними відомостями відносно злочину.

Також у компанії зазначили, що у разі відмови органу досудового розслідування у розгляді клопотання вони оскаржуватимуть рішення у суді.

"У подальшому ми плануємо звернутись із аналогічними клопотаннями стосовно допиту як свідків інших високопосадовців, які можуть бути причетні до зазначених вище подій", — додали у "Міллері".

Як повідомляли "Українські Реалії", народний депутат Гео Лерос, якого виключили з фракції "Слуга народу" через критику президента, заявив, що у Володимира Зеленського фактично немає прес-служби, а діяльністю його нардепів курує радник голови Офісу президента Михайло Подоляк.

Нагадаємо, на засіданні Верховної Ради 1 вересня Гео Лерос виступив з різкою критикою президента Володимира Зеленського. Зокрема, нардеп назвав главу держави "порожнім місцем в історії" та звинуватив у зв'язках з олігархами та кумівстві. Після цього "Слуги народу" виключили Лероса з фракції, а Зеленський назвав його "хабарником і зрадником".

У пропрезидентській фракції заявили, що фактично врятували Лероса від втрати депутатського мандата.

3 вересня ЗМІ повідомили, що для нардепів "Слуги народу" написали тези, за якими їм рекомендують коментувати скандал з Леросом.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро