ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 0,00
EUR 0,00
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Політика
  4. /
  5. Шмигаль доручив ініціювати діалог із шахтарями у Кривому Розі

Шмигаль доручив ініціювати діалог із шахтарями у Кривому Розі

1170

Фото: kmu.gov.ua

Публічне акціонерне товариство "Криворізький залізорудний комбінат" — найбільше приватне підприємство України з видобутку залізної руди підземним способом

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль доручив голові Дніпропетровської обласної державної адміністрації Олександру Бондаренку ініціювати діалог між працівниками та керівництвом "Криворізького залізорудного комбінату", де триває страйк працівників приватних рудних шахт.

Про це повідомляє Урядовий портал.

"Оскільки шахти перебувають у приватній власності, то держава готова допомогти у медіації для розв’язання напруженості на цьому підприємстві. Дав доручення голові Дніпропетровської ОДА Олександру Бондаренку ініціювати тристоронню раду та почати соціальний діалог за участю профспілки, роботодавців і керівництва області. Ми вбачаємо, що результатом такого діалогу буде меморандум, який повинен сприяти покращенню соціального забезпечення гірників та продовження ефективної роботи підприємства", — зазначив Шмигаль.

За дорученням прем’єр-міністра, з метою ознайомлення з ситуацією, до Кривого Рогу вилетіла перший заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Юлія Свириденко.

За інформацією профспілки комбінату, а також керівництва Дніпропетровської області, гірники, які зараз залишаються під землею, забезпечені їжею та водою.

Публічне акціонерне товариство "Криворізький залізорудний комбінат" — найбільше приватне підприємство України з видобутку залізної руди підземним способом. Шахти "Батьківщина", "Жовтнева", "Гвардійська", "Тернівська" — основні структурні підрозділи, що входять до складу комбінату.

Як повідомляли "Українські Реалії", гірники шахти "Батьківщина" Криворізького залізорудного комбінату залишися під землею, підтримавши таким чином колег з шахти "Жовтнева", які проводять підземну акцію.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро