ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 28,16
EUR 34,25
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Політика
  4. /
  5. Тіхановська звернулася до росіян — закликає не вірити пропаганді Кремля

Тіхановська звернулася до росіян — закликає не вірити пропаганді Кремля

428

Фото: kommersant.ru

Лідерка білоруської опозиції Світлана Тіхановська закликає росіян не довіряти інформації російської пропаганди щодо протестів проти режиму Олександра Лукашенка.

Своє відеозвернення вона оприлюднила у Telegram-каналі Пул Першої.

"На жаль, російська пропаганда намагається максимально спотворити те, що відбувається у Білорусі. Я закликаю вас не піддаватися впливу брехні і знати справжню причину, чому білоруський народ вимагає відставки Лукашенка", — заявила Тіхановська.

Вона наголосила, що "білоруський диктатор" Лукашенко утримує владу лише завдяки неймовірному за жорстокістю і масштабом придушенню протестів. "Нелегітимний президент віддав наказ стріляти у беззбройних громадян, закидати їх гранатами, використовувати газ і водомети", — каже опозиціонерка.

Тіхановська також нагадала про три "простих вимоги" білоруського народу. "Відставка Лукашенка і нові, чесні, прозорі вибори за участю всіх кандидатів. Звільнення всіх політв'язнів. Розслідування злочинів, скоєних владою проти білоруського народу. Ні на якому етапі це не була боротьба проти Росії. І впевнена, не стане такою. Будь ласка, не вірте пропагандистським ЗМІ і політикам, що стверджують зворотне", — закликала вона.

Нагадаємо, Світлана Тіхановська поїхала з Білорусі 11 серпня до Литви. Вона заявила, що повернеться на батьківщину лише тоді, коли будуть організовані переговори з владою Білорусі. 

 

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро