ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 0,00
EUR 0,00
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Політика
  4. /
  5. Юрій Корольчук: штраф АМКУ проти групи "Приват" - це виключно демонстрація влади Зеленського

Юрій Корольчук: штраф АМКУ проти групи "Приват" - це виключно демонстрація влади Зеленського

1363

Антимонопольний комітет на 4,7 млрд грн оштрафував найбільшу мережу АЗС України, що входить до групи "Приват", за антиконкурентні дії при встановленні цін пальне. Штраф накладено на ТОВ "ВТФ "Авіас", ТОВ "Торговий дім "Авіас", ТОВ "Пром Гарант Плюс", ТОВ "Альянс Еволюшн", ПАТ "Укртатнафта" і 169 операторів АЗС (в тому числі ПАТ "Укрнафта").

Видання "Українські  реалії" звернулися до члена Наглядової ради Інституту енергетичних стратегій Юрія Корольчука з  запитаннями:

Як оцінюєте подібні дії. Чи будуть ці вони ефективні?

"Штраф АМКУ проти групи "Приват" з точки зору нинішньої політичної ситуації так званої деолігархізації, санкцій США проти Коломойського, санкцій проти "Глуско" і Медведчука – це виключно демонстрація влади, Зеленського, що вони тиснуть на Коломойського і боряться проти олігархів. Насправді АМКУ не мав підстав виписувати штраф такого розміру. Попередній досвід і штрафи показує, що від сили штраф міг скласти до 0,5 млрд. грн. Але не майже 5 млрд", - каже експерт.

Читайте також: Головні новини України 29 березня

За його словами, зрештою, "Приват" платити ці штрафи не буде, а оспорить їх. А також піде вже перевіреним шляхом – проведе банкрутство цих компаній і все. Я не здивуюсь, якщо частина цих компаній вже є банкрутами.

"В цілому на ситуацію на ринку, на ціни це не вплине. "Приват" сам не буде підривати ринок і, наприклад, обмежувати продаж пального. Хоча в умовах дійсного порушення і дійсного штрафу, то ми би вже стали свідками таких обмежень", - додав Корольчук.

Нагадаємо, схеми із "оптимізації" податкового навантаження реалізуються з допомогою розрахунків готівкою, тому варто стимулювати безготівкові розрахунки, у тому числі шляхом зниження лімітів на розрахунки готівкою. 
Коментарі
Додати коментар
Ваше ім'я*
Текст повідомлення*
ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро