ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 0,00
EUR 0,00
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Політика
  4. /
  5. Чаус знову вийшов на зв'язок і згадав минуле директора НАБУ: чим все може завершитися (ЕКСКЛЮЗИВ)

Чаус знову вийшов на зв'язок і згадав минуле директора НАБУ: чим все може завершитися (ЕКСКЛЮЗИВ)

998

Нещодавно з'явилося нове відео скандально відомого судді Миколи Чауса. Воно присвячене справі Чауса в НАБУ (і особисто директору Бюро Артему Ситнику). За словами побіжного і нібито викраденого судді, він готує до публікації якісь матеріали.

Хто, як і проти кого грає в цій комбінації? Чим все може завершитися?

Політичний консультант Олександр Вербицький прокоментував виданню "Українські реалії" так:

"Суддя М.Чаус - знакова фігура в системі прийняття рішень українською владою. Для підтвердження цієї тези досить просто ознайомитися з переліком справ, які він розглядав. Справи, фігурантами яких були далеко не прості люди (наприклад - Корбан), або навпаки - абсолютно прості (представники ГО "Автомайдан"), але ситуативно, так би мовити, своєчасно потрапили для розгляду. І не варто демонізувати ні самого суддю, ні систему. Якщо вже говорити про проблему, то вона знаходиться в площині прийняття рішень цієї самої системою. У тому числі - в підборі кадрів.

Артем Ситник, нинішній директор НАБУ, - теж знакова фігура, але з іншим акцентом. Він певною мірою недоторканний (оскільки сама структура створювалася технічними партнерами) і в елементі самостійності на цьому тлі, на відміну від усіх інших центральних органів виконавчої влади.

У цій ситуації, історія М.Чауса може використовуватися двояко і розігруватися двома сторонами - як Офісом президента, так і міжнародними партнерами. Всі питання полягають тільки в домовленостях, які можуть бути досягнуті. Мова в такому випадку йде і про те, що у нас не проводиться, оскільки хотілося б партнерам, судова реформа, і боротьба з корупцією не просувається тими темпами, які, припустимо, декларував під час перебування кандидатом у президенти Володимир Зеленський. Хоч про боротьбу з корупцією міжнародні партнери нагадують теж і постійно, але завжди можна послатися на неповороткість судової системи, так? Виходить, що коло майже замкнулося... З цього випливає, що черговий вихід в ефір пана Чауса може бути присвячений вже не своїм планам на майбутнє, а саме тому, про що він і заявив - корупції в органах вищої влади, з якою має боротися пан Ситник. І, погодьтеся, це стане своєчасною заявою! Не дарма М.Чаус згадав про портфель на Печерську...

А президент України, в разі чергової заяви М.Чауса, зможе похвалитися черговим досягненням - хоча б викриттям корупції, особливо в судовій системі (уявімо собі ситуацію, що мова піде про КСУ, або інших, не менш "цікавих" судах), чого до нього не траплялося. І так станеться неодмінно, якщо директор НАБУ не відповість, що все сказане М.Чаусом - давно вже запротокольовано як провадження".

Нагадаємо, національне антикорупційне бюро звернулося до Служби безпеки через так звані "плівки Медведчука". Останні серйозно б'ють не тільки по одному з лідерів ОПЗЖ Віктору Медведчуку, а й по експрезиденту Петру Порошенко.
Коментарі
Додати коментар
Ваше ім'я*
Текст повідомлення*
ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро