ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 40,17
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Політика
  4. /
  5. Українська громадська організація опублікувала відкритий лист до розробників Telegram із закликом дати коментарі з приводу заяви Путіна

Українська громадська організація опублікувала відкритий лист до розробників Telegram із закликом дати коментарі з приводу заяви Путіна

899

Українська громадська організація "ПрофФінКонтроль України", опублікувала відкритий лист до розробників месенджера Telegram, із закликом дати публічні коментарі з приводу заяви президента Російської Федерації Володимира Путіна про те, що з його слів, уряду "вдалося домовитися з месенджером".

Громадськість занепокоїлася даною заявою, оскільки ніякі зміни в політику конфіденційності внесені не були і, на їхню думку, якщо були якісь домовленості Росії з Telegram, керівництво месенджера має про це заявити публічно. Це б дозволило мільйонам користувачів зрозуміти рівень загрози зберігання особистих даних або даних, що мають в Україні державну важливість, оскільки месенджером користується дуже багато людей, які займають різні посади і провідні роботи за направленням державної безпеки країни. Наша редакція спостерігає за публічним відповіддю Telegram. Текст листа публікуємо нижче:

ГО "ПРОФФІНКОНТРОЛЬ УКРАЇНА" має соціальну позицію, яка проявляється у співпраці з органами державної влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами, організаціями різних форм власності, а також у встановленні партнерських відносин з іншими громадськими організаціями, рухами, фондами, зареєстрованими на території України і за кордоном, громадянами України, іноземцями та /або особами без громадянства. Основний напрямок роботи: виявлення та розслідування скам-проєктів, фінансових пірамід, крадіжок криптовалют.

В ході моніторингу інтернету ми знайшли статтю на ресурсі https://ria.ru/amp/20210630/telegram-1739219120.html, в якій говориться, що президент Російської Федерації Володимир Путін відкрито вказав в офіційній заяві, що (в його контексті): "домовився з Telegram". Відповідно для громадян України, а також для користувачів з інших країн це є натяком на те, що політика конфіденційності Telegram з різними країнами відрізняється і спецслужби Російської Федерації якийсь проміжок часу мають свої домовленості з компанією. Для нас Українців політика російського президента залишає бажати кращого з урахуванням різних фактів:

1. Виявлення фактів підтримки терористичних формувань  т.зв. "ЛНР/ДНР" з боку РФ.

2. Невиконання Мінських угод.

3. Виявлення на південному сході України службовців регулярної армії Російської Федерації, що здійснюють військові злочини на території іншої держави. 

4. Анексія Криму.

Ми не намагаємося змусити Telegram підтримувати чиюсь позицію, будь-якої держави, будь-якого політичного чи громадського діяча, але при використанні Telegram від імені Громадян України, ми хочемо розуміти рамки співробітництва та домовленостей Telegram зі спецслужбами Російської Федерації. Нам відомо, що загальна політика конфіденційності не змінилася, тим самим слова В.В. Путіна говорять про те, що є якісь свої домовленості з Росією. Якщо розглянути це під призмою безпеки особистих даних Українців, ми як громадяни України стурбовані і просимо офіційно роз'яснити слова, сказані Володимиром Путіним, закликавши до коментарів керівництво Telegram і відповівши офіційно, і публічно на наступні питання громадськості:

1. Якщо Володимир Путін каже правду, то надати користувачам Telegram офіційну заяву про використання Telegram правоохоронними органами і спецслужбами РФ.

 2. Якщо Володимир Путін говорить не правду про те, що є якісь домовленості з Російськими спецслужбами і що такі домовленості були прийняті обома сторонами, дати офіційну заяву про це з боку керівництва і творців Telegram. Це дозволить користувачам використовують месенджер бачити позицію свободи розробників і їх продукту від конкретних політичних поглядів, окремих домовленостей з певними державами і політичними діячами, відповідно до загальної політики конфіденційності, зберігання особистих даних користувачів.

3. Роз'яснити порядок обробки запитів від правоохоронних органів: яка інформація Telegram надається у відповідях, чи дотримуються права на таємницю листування і телефонних розмов.

 4. Чи використовується збір інформації про громадян України. Якщо так, то:

• З якою метою?

• Хто здійснює збір інформації?

• Яка інформація збирається?

• Кому ця інформація передається?

• За якими критеріями здійснюється передача зібраних даних?

• Хто стежить за тим, що б ця інформація не мала відношення до політичних переслідувань, розвідувальному шпигунстві, що загрожують життю/ здоров'ю прав і свобод людини, а так само загрозу цілісності держав.

Щоб уникнути ігнорування офіційної відповіді і заяви Telegram, наше звернення до Вас буде розміщено на інформаційних ресурсах з метою інформування громадськості та створення інформаційного розголосу цієї події, щоб громадськість могла стежити за офіційними відповідями та коментарями Telegram.
Коментарі
Додати коментар
Ваше ім'я*
Текст повідомлення*
ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро