ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 0,00
EUR 0,00
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Політика
  4. /
  5. Зеленський повинен визнати помилку із заявою про "держпереворот" - Разумков

Зеленський повинен визнати помилку із заявою про "держпереворот" - Разумков

836

Заява про "держпереворот", яку президент Володимир Зеленський зробив 26 листопада під час пресмарафону, має бути визнана або помилкою, або отримати оцінку правоохоронних органів, з подальшим скликанням брифінгу. Про це повідомив у програмі "Україна з Тиграном Мартиросяном" на телеканалі "Україна 24" ексспікер Верховної Ради Дмитро Разумков.

"26 листопада президент був готовий про це говорити, і фактично сказав, що у нас готують державний переворот 1 грудня, а 9 грудня він вже був не готовий про це говорити. Це виглядає дивно. Я не хочу, щоб мене сприймали як людину, яка просто критикує, але все виглядає досить дивно. Ми всі можемо помилятися, нам можуть приносити неправдиву інформацію, але президент повинен вийти і сказати, що, вибачте, я помилився, я повірив і озвучив суспільству неперевірену інформацію, люди понесли відповідальність", — зазначив Разумков. 

Читайте також: УЗ призначає додаткові потяги до новорічних свят: напрямки

Ексспікер парламенту вважає, що Зеленський повинен визнати свою помилку, яка стосується заяви про держпереворот.

"Ми всі люди. І я роблю помилки, і ви робите помилки. Якщо хтось готував державний заколот, то мені, як громадянину, байдуже, хто це.  Після заяви президента 26 листопада мав відбутися брифінг силовиків, де вони мали сказати, що затримали осіб, вони готували державний переворот. Ось дані, ось фінансування, ми показали, що ми держава, яка може боротися і з зовнішніми викликами, і з внутрішніми викликами. Минуло півмісяця, ми не знаємо, що насправді відбулося, а президент каже, що він вже не може про це говорити. Заява президента - це речі, які впливають на все суспільство, на економіку, на політику, на соціальну стабільність, на впевненість людей у завтрашньому дні. Коли президент воюючої держави говорить про те, що у нас можуть бути такі події, то реагують всі, і європейські країни, і Байден, який сказав, що він стурбований, то повинен або довести це до кінця, або визнати свою помилку в цьому", — сказав Разумков.

Нагадаємо, колишній глава МВС України Арсен Аваков, якого було звільнено в липні після семи з половиною років перебування на посаді, виступив з різкою критикою чинної влади.
Коментарі
Додати коментар
Ваше ім'я*
Текст повідомлення*
ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро