ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 0,00
EUR 0,00
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Політика
  4. /
  5. Було віддано наказ "посадити" журналістів: Гордон повідомив подробиці бесіди з Богданом

Було віддано наказ "посадити" журналістів: Гордон повідомив подробиці бесіди з Богданом

932

Колишній глава Офісу президента Андрій Богдан повідомив у своєму останньому інтерв'ю про підготовку "репресії" щодо низки українських журналістів. Про це повідомив у програмі "Час Голованова" на телеканалі "Україна 24" журналіст Дмитро Гордон.

"Що заявив Андрій Богдан? Він заявив, що президент віддав особисту вказівку виконувачу обов'язки голови ДБР мене посадити. Мене, журналіста. А також посадити Савіка Шустера, Юрія Бутусова, Дмитра Разумова тощо. Крім того, як сказав Андрій Богдан, Полтавський суд дозволив проводити щодо мене НСРД - негласні слідчі-розшукові дії. У XXI столітті в Україні, в демократичній країні, якою керує демократично обраний президент... Зеленський віддав особисту вказівку не просто посадити Гордона, але ще й НСРД проводити. Це означає, що за мною стежать, слухають мої телефони, проводять відеоспостереження. Журналіста! За що? За те, що я правду кажу?" - сказав Гордон.

Гордон повідомив, що влада намагається його звинуватити у своїй неспроможності.

"Розумієте, парадоксальна ситуація. Президент бреше на кожному кроці, а винен у цьому Гордон. Президент оточує себе ідіотами та зрадниками, російськими агентами, а винен у цьому Гордон. Вони крадуть мільярдами! Держсекретар США Блінкен каже - 40 млрд доларів щорічно в Україні крадеться з державного бюджету. Вони крадуть - винен Гордон. Вони руйнують основи держави, руйнують саму державу - винен Гордон. Знаєте, я хочу сказати, мене вони не залякають, у мене і стрижень хороший, і все решта теж. Я як говорив правду людям, так і буду продовжувати цю правду говорити", - сказав журналіст.

Нагадаємо, в Україні немає органів, які б зобов'язували перевіряти чиновників на подвійне громадянство.
Коментарі
Додати коментар
Ваше ім'я*
Текст повідомлення*
ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро