ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 0,00
EUR 0,00
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Політика
  4. /
  5. Разумков пояснив, як роздача українських паспортів може відбитися на виборах

Разумков пояснив, як роздача українських паспортів може відбитися на виборах

841

Дозвіл в Україні разом з українським паспортом мати паспорти інших держав, може відбитися на прозорості виборів і призведе до фальсифікацій під час підрахунку голосів. Такою думкою поділився у програмі "Ток-шоу № 1" на телеканалі "Україна 24" колишній голова Верховної Ради України (ВРУ) Дмитро Разумков.

"Ми звернулися до Конституційного Суду, щоб нам роз'яснили, що таке "єдине" (громадянство - ред.). Якщо ми запитаємо у суспільства, що таке "єдине", (суспільство відповість – ред.), що це "одне". А президент вважає, що не "одне".  У Конституції написано, що "одне", а він вносить законопроєкт, який говорить, що давайте буде кілька (громадянств – ред.)", — зазначив ексспікер ВРУ. 

"У вас є доступ до Мінцифри. Якщо у вас є адміністративний вплив, то ми, як (під час проведення виборів – ред.) вибори 2004 року з так званим транзитним сервером, отримуємо транзитний сервер в режимі, де однією кнопкою можна буде змінити результати виборів, так, як тобі потрібно. Це точно не демократія.  Навіть у США до цього не дійшли... Є в Естонії, але в Естонії півтора мільйона населення на всю країну, і у них все переведено в електронну систему.  Є ще одна держава, де це застосовується, з якої бере приклад президент України, який є автором цього законопроєкту - це Російська Федерація, де останні вибори відбулися саме за такою системою.  Як проходять вибори в сусідній державі, я думаю, що всі добре розуміють", — підкреслив Разумков.

Колишній спікер зазначив, що воююча країна повинна уникати таких підходів.

"Тому це неправильний підхід. Я вже не кажу про те, що у воюючій державі ми повинні чітко розуміти, що люди, які перебувають біля керма держави, на державних посадах, повинні мати єдине громадянство. Тому що, якщо у тебе є два громадянства, ти не будеш переживати... Тільки, коли у тебе тут живуть батьки, тут навчаються діти, тут ти працюєш, тут твоя квартира, твій будинок, рахунки, у тебе немає офшорів, у тебе немає бізнесу відкритого або прихованого, ти будеш лікуватися тут, а не поїдеш до Швейцарії, то ти будеш за це переживати.  А якщо тобі байдуже, то ти не маєш права бути на державних посадах", — сказав Разумков.

Нагадаємо, прем'єр-міністр Денис Шмигаль вважає, що президент України Володимир Зеленський працює над створенням у міжнародному співтоваристві відповідних настроїв для того, щоб Україна справді отримала реальні перспективи участі в НАТО.
Коментарі
Додати коментар
Ваше ім'я*
Текст повідомлення*
ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро