ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 0,00
EUR 0,00
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Політика
  4. /
  5. Разумков підбив підсумки року: не видно, щоб влада розуміла, що відбувається в Україні

Разумков підбив підсумки року: не видно, щоб влада розуміла, що відбувається в Україні

1111

Влада повинна в людей вселяти впевненість у завтрашньому дні. Сьогодні цього не відбувається. Про це повідомив у програмі "Хард з Влащенко" на телеканалі "Україна 24" ексспікер парламенту Дмитро Разумков.

"Фінал року, але рік ще не завершився, і проблем значно більше, і це треба розуміти. Якщо ми говоримо з вами про війну, то ми, на жаль, перебуваємо в стані війни, починаючи з 2014 року. Це така наша реальність сьогодні, і ми це повинні розуміти як держава. Що мені не вистачає сьогодні від профільних представників влади? Я не бачив впевненості та розуміння того, що повинен кожен робити на своєму місці в рамках своїх конституційних повноважень. 

Я зараз не критикую, я просто кажу про своє внутрішнє відчуття не як політика, не як народного депутата, а як людини, яка спостерігає за тим, що відбувається. Я у людей запитую й отримую плюс-мінус таку саму відповідь. Тобто влада повинна вселяти в людей впевненість у завтрашньому дні, впевненість у тому, що вона розуміє, що вона робитиме в разі "Плану А", "Плану В", "Плану С". Сьогодні цього немає", - сказав Разумков.

Ексспікер Ради зазначив, що сьогодні в Україні є загроза національній безпеці як з боку зовнішнього агресора, так і з боку внутрішньої енергетичної кризи.

"Питання, пов'язане з тарифами, з енергетичною безпекою. Безпека на фронті, безпека на кордонах нашої держави - це одна складова. Інша складова - це енергетична безпека. Сьогодні ми знаходимося в дуже непростій ситуації. У нас йдуть віялові відключення, вони називаються як технічні, але фактично в деяких областях розсилають людям, де і коли будуть відключення, на який проміжок часу. З урахуванням морозів, які сьогодні стоять на вулиці, це теж проблема.

Ми бачимо, скільки у нас працює атомних енергоблоків, ми знаємо, яка ситуація з відсутністю вугілля, нестачею вугілля на складах. Багато інших питань. До цього треба було готуватися. І в першу чергу вугілля не вистачає саме на державних підприємствах. "Центренерго" - це державне підприємство і держава його не забезпечила тим ресурсом. Тому сьогодні багато викликів і багато питань, які стоять перед людьми", — сказав Разумков.

Нагадаємо, дозвіл в Україні разом з українським паспортом мати паспорти інших держав, може відбитися на прозорості виборів і призведе до фальсифікацій під час підрахунку голосів. Такою думкою поділився у програмі "Ток-шоу № 1" на телеканалі "Україна 24" колишній голова Верховної Ради України (ВРУ) Дмитро Разумков.

 
Коментарі
Додати коментар
Ваше ім'я*
Текст повідомлення*
ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро