ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 0,00
EUR 0,00
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Політика
  4. /
  5. Разумков пояснив, який мовний закон потрібен Україні

Разумков пояснив, який мовний закон потрібен Україні

659

Закон про державну мову в Україні має враховувати інтереси всіх громадян - від Львова до тимчасово окупованого Донецька.

Таку думку висловив в ефірі програми "Україна Сьогодні" на телеканалі "Україна 24" ексголова Верховної Ради Дмитро Разумков.

"Сьогодні досі не виконав президент обіцянку, яку давав під час виборчої кампанії з приводу того, що повинен бути проведений аудит, і закон (про мову - ред.) повинен відповідати інтересам усіх громадян України. Ми тоді багато про це говорили, і зараз я повторюю - ти повинен виходити з того, щоб враховувати інтереси всіх громадян на території держави. Українська мова - єдина державна мова, питань нема. Але треба враховувати під час тих чи інших гуманітарних реформ інтереси тих, хто живе в Києві, у Львові, в поки що окупованому Донецьку, в Криму, в Чернігові, в будь-якому місті нашої держави", - заявив ексспікер.

На запитання, чи потрібно змінити закон про мову, Разумков відповів:

"Треба вивчати це питання... Багато було ініціатив у стінах парламенту, іноді вони були дуже радикальні, іноді вони були більш об'єктивні, але до цього точно треба буде підходити виважено, враховуючи інтереси всіх – зокрема й тих, кого ми повинні повернути з тимчасово окупованих територій. Ми їх повинні будемо повернути ментально, і тут треба буде шукати механізми за різними напрямками, зокрема й гуманітарному".

Нагадаэмо, влада повинна в людей вселяти впевненість у завтрашньому дні. Сьогодні цього не відбувається. 
Коментарі
Додати коментар
Ваше ім'я*
Текст повідомлення*
ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро