ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 39,26
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Політика
  4. /
  5. Зеленський зареєстрував на себе три нові торгові марки

Зеленський зареєстрував на себе три нові торгові марки

708

Президент України Володимир Зеленський зареєстрував на себе три нові торгові знаки. Серед них виявилися ТМ "Розсміши коміка" (російськомовна), KVARTAL 95, "Слуга народу" (україномовна).

Відповідну реєстрацію 2 лютого здійснив Український інститут інтелектуальної власності ("Укрпатент"). Україномовна торгова марка "Розсміши коміка" була зареєстрована ще у 2012 році, тепер до неї додалася ще й російськомовна. Водночас вона розширилася у класах дії та передбачає роботу з паперовою продукцією та канцтоварами.

Також латиницею зареєстровано ТМ KVARTAL 95 – раніше вона з'явилася кирилицею. Вона передбачає класи, аналогічні ТМ "Розсміши коміка".

Щодо свідоцтва на ТМ "Слуга Народу" – це вже п'ята реєстрація, яка використовуватиметься в абсолютно нових класах діяльності: виробництві одягу, страхуванні, юриспруденції, логістиці, харчопромі та кейтерингу.

Нагадаємо, Володимир Зеленський готовий зустрітися із президентом Володимиром Путіним. Про це заявив постпред України Сергій Кислиця на відкритому засіданні Ради безпеки ООН.
Коментарі
Додати коментар
Ваше ім'я*
Текст повідомлення*
ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро