ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 40,17
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Регіони
  4. /
  5. РНБО обіцяє несподівану відповідь на навчання Росії біля кордонів України

РНБО обіцяє несподівану відповідь на навчання Росії біля кордонів України

253

Фото: ukraina24.segodnya.ua

Україна паралельно з масштабними російськими військовими навчаннями "Кавказ-2020", запланованими на вересень, може провести власні навчання "в досить несподіваних місцях".

Про це заявив секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов в ефірі телеканалу "Україна 24".

"Те, що стосується території Миколаївської та Херсонської областей, все закрито щільно. Але ми розуміємо, з ким ми можемо мати війну — з Російською Федерацією. Применшувати її сили — велика помилка", — сказав Данілов, говорячи про військову загрозу для південних областей України.

Він зазначив, що в України є партнери, які протистоятимуть російській загрозі. "Нещодавно закінчилися великі навчання НАТО в Чорному морі "Сі Бриз". Ви бачили, скільки країн там брали участь. Це потужне розуміння, що ми не можемо залишитися сам на сам в такій ситуації. Можуть бути і навчання паралельно з "Кавказ-2020", причому в досить несподіваних місцях. Де будуть проходити у вересні вчення — давайте побачимо", — сказав секретар РНБО.

Нагадаємо, ЗСУ планують наприкінці вересня 2020 року провести на півдні України стратегічні військові навчання "Об’єднані зусилля-2020", які пройдуть одночасно з російськими "Кавказ-2020".

17 липня міністр оборони України Андрій Таран заявив, що не бачить загрози ймовірного вторгнення російських військ на територію Херсонської області з боку окупованого Криму.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро