ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 39,84
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Регіони
  4. /
  5. У Луцьку відмовилися посилювати карантин

У Луцьку відмовилися посилювати карантин

610

Фото: Українські реалії

Місто з "червоної" зони не буде посилювати карантин

Влада міста Луцьк, яке потрапило до “червоної зони із поширення коронавірусної інфекції, стверджує, що рішення державної комісії ТЕБ та НС безпідставне

Про це на своїй сторінці у facebook заявляє радник мера Луцька Ігор Поліщук.

Червоний” рівень означає, що має бути зупинений громадський транспорт, зачинені дитячі садки, заклади громадського харчування, готелі та ін., що в свою чергу призведе до відсутності роботи й засобів для прожиття у тисяч лучан та ще більші недонадходження до міського бюджету й спричинить величезні незручності та проблеми для десятків тисяч лучан”,  повідомляє Поліщук. 

Читайте також: 1 серпня в Україні зафіксували 1172 випадки COVID-19

Додав, що особливих причин відносити Луцьк до “червоної” зони немає, а рішення влади щодо протидії COVID-19 назвав “недолугими” і “невчасними”. 

“Луцька міська рада не буде приймати жодних рішень щодо зупинки транспорту або закриття будь-яких закладів у зв‘язку з вищевказаним незрозумілим рішенням", — написав він. 

Радник мера запропонував центральній владі ввести надзвичайний стан, і тільки тоді зупиняти транспорт і закривати заклади громадського харчування.

Як повідомляли "Українські Реалії", в Україні встановлені нові рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19, спричиненої коронавірусом: до "червоного" віднесені міста Луцьк та Тернопіль, Кіцманський район Чернівецької області.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро