ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 37,42
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Регіони
  4. /
  5. У Кіцманському районі Буковини закрили кафе, магазини і зупинили роботу транспорту

У Кіцманському районі Буковини закрили кафе, магазини і зупинили роботу транспорту

263

Фото: pravda.com.ua

Головною причиною зростання кількості хворих на COVID-19 у Кіцманському районі епідеміологи називають масові заходи, зокрема весілля і забави

У Кіцманському районі Чернівецької області, який віднесли до "червоної" зони, посилили карантинні обмеження. Там закрили всі кафе й ресторани, призупинили роботу ринків та магазинів, крім продуктових відділів, а також зупинили роботу громадського транспорту.

Про це повідомив голова Кіцманської райдержадміністрації Олексій Добровольський, передає "Укрінформ".

Він повідомив, що 2 серпня відбулося засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС, на якому вирішили насамперед закрити кафе і ресторани, "які виявилися розсадником цієї коронавірусної хвороби. "Призупинили також роботу торговельних закладів, ринків, окрім продуктових рядів. Також зупинив роботу і громадський транспорт. Хоча намагаємось організувати довезення медиків та працівників установ, які забезпечують роботу громад району. Магазини продають лише продукти та товари першої необхідності",  — розповів Добровольський.

За його словами, під час засідання комісії епідеміологи заявили, що зростання кількості хворих COVID-19 у районі пов'язане переважно із недотриманням протиепідемічних заходів під час святкування весіль. "Головною причиною такого швидкого зростання кількості хворих епідеміологи називають масові заходи, пов'язані з весіллями і забавами. Там порушували навіть елементарні вимоги, коли було дозволено влаштовувати заходи на 50 осіб чи на певну площу, то було значне перебільшення людей у приміщеннях. Зараз усіма подібними випадками займаються правоохоронні органи та епідеміологічна служба",  — додав голова РДА.

Нагадаємо, з 1 серпня Україну поділили на "зелену", "жовту", "помаранчеву" та "червону" зони за рівнем поширення коронавірусу. До найнебезпечнішої "червоної" зони віднесли Луцьк та Тернопіль, а також Кіцманський район Чернівецької області.

Однак влада Луцька відмовилася посилювати карантин, а Тернопільська міськрада висловила протест проти віднесення міста до "червоної" зони карантину. У відповідь у МОЗ України заявили, що влада на місцях не може пом'якшувати карантинні обмеження.

 

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро