ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 39,99
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Регіони
  4. /
  5. У Луцьку відмовились від жорсткого карантину і закликають не пресувати бізнес

У Луцьку відмовились від жорсткого карантину і закликають не пресувати бізнес

300

Фото: 12kanal.com

Луцька міська рада вирішила не запроваджувати в місті жорсткий карантин попри віднесення міста до "червоної зони".

Відповідне рішення міськрада ухвалила на засіданні позачергової сесії, інформують "Волинські новини".

Депутати підтримали проект рішення про незгоду на запровадження додаткових обмежень у зв’язку з рішенням державної комісії ТЕБ та НС щодо віднесення Луцька до "червоної" карантинної зони.

Заступник керівника управління з надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Анатолій Свірський повідомив, що в місті запроваджено достатньо карантинних заходів, які ефективно діють, тому нагальної потреби вносити додаткові заходи, аби зупинити економіку міста, немає.

Тому депутати запропонували, щоб у місті й надалі діяли ті карантинні заходи, що й раніше. Таким чином у Луцьку й далі працюватимуть комунальні підприємства, заклади дошкільної освіти, транспорт.

Крім того, Луцька міськрада звернулася до поліції з проханням утриматися від притягнення суб’єктів господарювання до відповідальності за порушення карантину. У мерії заявили, що підприємці самі прийматимуть рішення щодо того, працювати їм чи ні.

Нагадаємо, з 1 серпня Україну поділили на "зелену", "жовту", "помаранчеву" та "червону" зони за рівнем поширення коронавірусу. До найнебезпечнішої "червоної" зони віднесли Луцьк та Тернопіль, а також Кіцманський район Чернівецької області.

Однак влада Луцька відмовилася посилювати карантин, а Тернопільська міськрада висловила протест проти віднесення міста до "червоної" зони карантину. У відповідь у МОЗ України заявили, що влада на місцях не може пом'якшувати карантинні обмеження.

 

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро