ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 26,98
EUR 31,81
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Регіони
  4. /
  5. "Велике будівництво": Зеленський обіцяє новий аеропорт у Полтаві та інших важливих містах

"Велике будівництво": Зеленський обіцяє новий аеропорт у Полтаві та інших важливих містах

313

Фото: wikipedia.org

Президент Володимир Зеленський обіцяє внести аеропорт "Полтава" до другої частини державної програми "Велике будівництво". Також нові аеропорти побудують в усіх важливих містах України.

Про це президент заявив під час візиту до Полтави 1 вересня, інформує кореспондент "Українських Реалій". 

"Що стосується, наприклад, полтавського аеропорту, ніхто не прилітає в Полтаву. Сьогодні аеропорт не працює. І коли ми приземлились, я зрозумів, чому не прилітають. Тобто було відчуття, що це остання наша поїздка. Смуга неякісна, несучасна, непрацююча. Тому ми обов'язково полтавський аеропорт включимо до другої частини програми "Велике будівництво", — сказав Зеленський. 

За його словами, в цьому аеропорту є новий термінал, але немає якісної злітної смуги. Місцева влада до кінця року має презентувати проект реконструкції цієї смуги. "Як тільки дозволить погода, в березні, почнемо будувати смугу і зробимо нормальний міжнародний аеропорт", — зазначив очільник держави.

Також він повідомив, що реконструкція та будівництво аеропортів в інших містах України розпочнеться 2021 року. "Побудуємо, я впевнений, за два-три роки всі аеропорти, які потрібні в Україні", — сказав Зеленський.

Нагадаємо, 18 серпня прем'єр-міністр України Денис Шмигаль домовився зі Словаччиною про відновлення роботи аеропорту "Ужгород".

19 серпня Кабмін додатково виділив 117,51 млн грн для пришвидшення реконструкції злітної смуги аеропорту "Одеса". Також уряд включив до цільової держпрограми розвитку аеропортів до 2023 року будівництво аеропорту "Мукачево".

 

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро