ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 38,21
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Аналітика
  4. /
  5. Враження від виборів 2015

Враження від виборів 2015

571

Ментально склалося так, що наша країна зі стародавніх часів завжди страждала. Нас ставили на коліна, а ми гордо піднімались з них. Ми, як народ, пройшли через становлення себе як держави шляхом пролиття чималої крові. І кров ця ллється нажаль по сьогодні. Ми нескорені, ми стійкі, ми не дамо іншим тиснути на нас. І вибір щодо обрання влади нам зробити дуже складно.

Тому для українців як для нації, що має свою думку, як для нації, що прагнула, прогне та завжди буде прагнути кращого життя надзвичайно важливо вірити в кращі часи. Важливо створити владу, що відстоювала б наші інтереси. Владу, яка захищала б думку кожного громадянина. Владу, яка допомагала б та не обдурювала нас. Владу, яка привела б нас з вами у Європу та до європейських стандартів. Чи можливо це та як це зробити? Це актуальні запитання. Вони наразі гостро стоять у думках кожного з нас, думаючих громадян України.

Тому день виборів 2015 року мав би бути важливим днем для українців. Але як результат бачимо, що явка наразі складає 46,62% – за даними Центральної виборчої комісії. Така цифра зазначена на сайті Української правди.  

Зокрема  найвищою була явка виборців у Тернопільській (56,50%) та Львівській областях (56,31%). Близько 50-відсотків виборців проголосувало також на Івано-Франківщині, Волині, Хмельницьку, Рівненській та Вінницькій областях. Найнижча явка зафіксована на Донеччині (31,65%) та Луганщині (35,27%).

Нагадаємо, що місцеві вибори в Україні проходили 25 жовтня у всіх регіонах, окрім анексованого Росією Криму та в окремих тимчасово окупованих районах Донецької та Луганської областей.

Однак у Києві, зокрема у Святошинському районі людей по факту було дуже мало, набагато менше ніж раніше. Люди не активно брали бюлетні, розгублено роздивлялись літери написані на них прізвищ кандидатів, на шляху до кабінки. А біля виходу коли представники екзит-полів намагались дізнатись їхню думку – виборці зупинялись неохоче і говорити особливого бажання у них не було.

Чому так відбувається і чому нам так важко обрати того, кому ми могли б довірити нашу державу, довірити свої життя та життя наших нащадків?

Я думаю це пов’язано з тим, що нам набридли обіцянки, нам набридли біл-борди та нескінченні виступи політиків у ЗМІ. Нам хочеться конкретних дій, справедливих рішень та щирих сердець.

І напевне так мало, особисто я, побачила людей на виборах Святошинського району через те, що цих людей немає. А відповідальність на нас, як на виборцях неймовірно висока, за плечима Майдан, у душі збентеження, а що попереду невідомо.

Світлана Носата для ІП "Українські реалії"
Коментарі
Додати коментар
Ваше ім'я*
Текст повідомлення*
ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Статті по темі

Переглянути новини за період:Корисні новини

Всі новини

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро