ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 28,26
EUR 34,37
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Аналітика
  4. /
  5. Кого можна назвати справжнім журналістом в Україні?

Кого можна назвати справжнім журналістом в Україні?

520

Тема свободи слова була і залишається актуальною у всі часи. Та чи є справжня журналістика в Україні. Кого можна назвати геніальним майстром слова. Хто пише (говорить) не те, що потрібно, а те, що відбувається насправді? Чи існує реальна, не відкоригована рукою влади, об’єктивна журналістика? Чи є в Україні справжні професіонали?

Ці запитання цікавлять багатьох. Та мало хто з нас може дати на них чіткі відповіді.
Перш за все варто відповісти на одне просте запитання: хто ж такий справжній журналіст, яким він має бути? ЗМІ вважаються представниками четвертої влади.
Найбільша проблема сучасних українських журналістів, окрім яскраво вираженої об’єктивної оцінки тих чи інших подій або ж подання цілісного матеріалу, полягає у відсутність креативу як такого. Творці ЗМІ звикли під кальку копіювати зарубіжні проекти зарубіжних шоу, такі як: «Перший мільйон», «Україна має талант» та багато інших.
Далі йде кадрове питання. Кого ж можна виділити з сучасних митців:
Данило Яневський - український історик, редактор, телеведучий, радіоведучий. Заслужений журналіст України (2005), доктор історичних наук (2008). Журналістську діяльність офіційно розпочав ще у 1991-му році у журналі «Філософська і соціологічна думка» на посаді парламентського кореспондента. Працював на радіо «Вільна Європа»/Радіо «Свобода», «Голос Америки», телеканалі «1+1», «5 каналі», і це далеко не весь перелік. Наразі на телеканалі ZiK ведучий проєкту LifeCode: Данило Яневський.
Наталія Влащенко - український театрознавець, сценарист, драматург. Головний редактор українського суспільно-політичного журналу «Публичные люди». Наталія також отримала звання заслужений журналіст України. Працювала на телеканалі «1+1», «Першому національному». У співавторстві з Євгеном Мінком написала книгу «Диалоги животных» (2011). В 2015 році у разом з Гаріком Корогодським була створена ще одна книга «У нас был секс».
Пані Влащенко можна назвати справжнім професіоналом в області інтерв’ю, ведуча програми «Люди. Hard. Talk» на каналі 112. Питання задає конкретні, гострі та актуальні.
Алла Мазур - нині телеведуча тижневої інформаційно-аналітичної програми «ТСН. Тиждень» на каналі «1+1». Та телебаченні з 1993 році. Саме тоді її запросили на УТ-1 вести інформаційні програми УТН. Алла Мазур була ведучою першого вітчизняного ток-шоу на економічні та політичні теми «Перехрестя» (українсько-американський проект). Крім того вона була автором і ведучою телевізійного публіцистичного серіалу «Інвестиційна історія» (українсько-словацький проект).
Кожен з цих журналістів вартий найвищого визнання, та справжнім журналістом у наш час може бути, на мою думку, не лише професіонал, який має звання та ордени, а звичайна обізнана з тих чи інших питань людина з народу, яка не боїться аналізувати, думати, робити висновки та повідомляти про них іншим.
Використані матеріали: wikipedia.org

Світлана Носата для ІП "Українські реалії"
Коментарі
Додати коментар
Ваше ім'я*
Текст повідомлення*
ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Статті по темі

Переглянути новини за період:Корисні новини

Всі новини

Благодійні фонди України
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро