ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 38,46
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Аналітика
  4. /
  5. Кого можна назвати справжнім журналістом в Україні?

Кого можна назвати справжнім журналістом в Україні?

711

Тема свободи слова була і залишається актуальною у всі часи. Та чи є справжня журналістика в Україні. Кого можна назвати геніальним майстром слова. Хто пише (говорить) не те, що потрібно, а те, що відбувається насправді? Чи існує реальна, не відкоригована рукою влади, об’єктивна журналістика? Чи є в Україні справжні професіонали?

Ці запитання цікавлять багатьох. Та мало хто з нас може дати на них чіткі відповіді.
Перш за все варто відповісти на одне просте запитання: хто ж такий справжній журналіст, яким він має бути? ЗМІ вважаються представниками четвертої влади.
Найбільша проблема сучасних українських журналістів, окрім яскраво вираженої об’єктивної оцінки тих чи інших подій або ж подання цілісного матеріалу, полягає у відсутність креативу як такого. Творці ЗМІ звикли під кальку копіювати зарубіжні проекти зарубіжних шоу, такі як: «Перший мільйон», «Україна має талант» та багато інших.
Далі йде кадрове питання. Кого ж можна виділити з сучасних митців:
Данило Яневський - український історик, редактор, телеведучий, радіоведучий. Заслужений журналіст України (2005), доктор історичних наук (2008). Журналістську діяльність офіційно розпочав ще у 1991-му році у журналі «Філософська і соціологічна думка» на посаді парламентського кореспондента. Працював на радіо «Вільна Європа»/Радіо «Свобода», «Голос Америки», телеканалі «1+1», «5 каналі», і це далеко не весь перелік. Наразі на телеканалі ZiK ведучий проєкту LifeCode: Данило Яневський.
Наталія Влащенко - український театрознавець, сценарист, драматург. Головний редактор українського суспільно-політичного журналу «Публичные люди». Наталія також отримала звання заслужений журналіст України. Працювала на телеканалі «1+1», «Першому національному». У співавторстві з Євгеном Мінком написала книгу «Диалоги животных» (2011). В 2015 році у разом з Гаріком Корогодським була створена ще одна книга «У нас был секс».
Пані Влащенко можна назвати справжнім професіоналом в області інтерв’ю, ведуча програми «Люди. Hard. Talk» на каналі 112. Питання задає конкретні, гострі та актуальні.
Алла Мазур - нині телеведуча тижневої інформаційно-аналітичної програми «ТСН. Тиждень» на каналі «1+1». Та телебаченні з 1993 році. Саме тоді її запросили на УТ-1 вести інформаційні програми УТН. Алла Мазур була ведучою першого вітчизняного ток-шоу на економічні та політичні теми «Перехрестя» (українсько-американський проект). Крім того вона була автором і ведучою телевізійного публіцистичного серіалу «Інвестиційна історія» (українсько-словацький проект).
Кожен з цих журналістів вартий найвищого визнання, та справжнім журналістом у наш час може бути, на мою думку, не лише професіонал, який має звання та ордени, а звичайна обізнана з тих чи інших питань людина з народу, яка не боїться аналізувати, думати, робити висновки та повідомляти про них іншим.
Використані матеріали: wikipedia.org

Світлана Носата для ІП "Українські реалії"
Коментарі
Додати коментар
Ваше ім'я*
Текст повідомлення*
ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Статті по темі

Переглянути новини за період:Корисні новини

Всі новини

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро