ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 28,17
EUR 34,12
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Аналітика
  4. /
  5. У що грають дітки у садочках

У що грають дітки у садочках

452

Діти – квіти життя. Це наше продовження, наша надія, радість і любов. Все у житті кожен з нас робить заради них – діточок. Ми старанно прагнемо забезпечити їхнє безхмарне майбутнє і свято віримо, що воно буде саме таким – безхмарним.

Хоча часом буває складно, іноді опускаються руки. Але варто побачити наповнені щастям дитячі очі як стає зрозуміло – все це недарма.

Нам, дорослим, здається, що маленькі люди живуть у своєму маленькому дивовижному світі. Ми думаємо, що там все ніби несправжнє, веселе, вигадане. Але це не завжди так. Адже діти – наше віддзеркалення. Вони з радістю копіюють нас, дорослих. Нашу поведінку, дії, вчинки, слова – все. Вони переносять реалії сьогоднішнього буття у свій дитячий світ. І це все можна побачити у їхніх забавах.

Так в які ж ігри зараз грає малеча у дитячих садках? Кожен з нас може відразу пригадати «доньки матері», «піжмурки», «магазин», «лікарню» тощо. Багато різноманітних ігор є в садках. За мого дитинства популярною було популярно бавитися у «водія» чи «контролера».

Сьогодні українські дітлахи знайшли собі забаву перетворюючись в політиків. Я побачила це вчора, коли я завітала до одного з ДНЗ м. Києва у Святошинському районі. В одній в груп (саме там перебувають діти - це для тих, хто не знає) я мала можливість «зустріти» Юлію Володимирівну і Петра Олексійовича. Лідером серед малечі був веселий Кличко. Ні для кого не секрет, що діти мають неймовірну уяву, тому спостерігати за ними мені було напрочуд цікаво.

Я не стрималась та запитала в них: "Хто вам подобається найбільше?". Відповіді не було. Для мене це говорить багато про що. Напевне для них найкращого серед політиків немає.

Правильно Максим Горький  свого часу сказав: «Діти - це наші завтрашні судді». Так воно і є. Вони бачать нас – дорослих, чують, спостерігають за нашими діями. Вони теж знаходяться разом з нами коли ми дивимося телевізор чи гортаємо сторінки планшету, вивчаючи новини. Вони все розуміють і теж можуть робити свої дитячі висновки. Тож давайте звертати увагу на це! Давайте думати про них, про дітей, щоб вони копіювали найкраще в нас і, щоб їхні ігри були веселі та справедливі!

Світлана Носата для ІП "Українські реалії"
Коментарі
Додати коментар
Ваше ім'я*
Текст повідомлення*
ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Статті по темі

Переглянути новини за період:Корисні новини

Всі новини

Благодійні фонди України
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро