ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 0,00
EUR 0,00
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Аналітика
  4. /
  5. У що грають дітки у садочках

У що грають дітки у садочках

661

Діти – квіти життя. Це наше продовження, наша надія, радість і любов. Все у житті кожен з нас робить заради них – діточок. Ми старанно прагнемо забезпечити їхнє безхмарне майбутнє і свято віримо, що воно буде саме таким – безхмарним.

Хоча часом буває складно, іноді опускаються руки. Але варто побачити наповнені щастям дитячі очі як стає зрозуміло – все це недарма.

Нам, дорослим, здається, що маленькі люди живуть у своєму маленькому дивовижному світі. Ми думаємо, що там все ніби несправжнє, веселе, вигадане. Але це не завжди так. Адже діти – наше віддзеркалення. Вони з радістю копіюють нас, дорослих. Нашу поведінку, дії, вчинки, слова – все. Вони переносять реалії сьогоднішнього буття у свій дитячий світ. І це все можна побачити у їхніх забавах.

Так в які ж ігри зараз грає малеча у дитячих садках? Кожен з нас може відразу пригадати «доньки матері», «піжмурки», «магазин», «лікарню» тощо. Багато різноманітних ігор є в садках. За мого дитинства популярною було популярно бавитися у «водія» чи «контролера».

Сьогодні українські дітлахи знайшли собі забаву перетворюючись в політиків. Я побачила це вчора, коли я завітала до одного з ДНЗ м. Києва у Святошинському районі. В одній в груп (саме там перебувають діти - це для тих, хто не знає) я мала можливість «зустріти» Юлію Володимирівну і Петра Олексійовича. Лідером серед малечі був веселий Кличко. Ні для кого не секрет, що діти мають неймовірну уяву, тому спостерігати за ними мені було напрочуд цікаво.

Я не стрималась та запитала в них: "Хто вам подобається найбільше?". Відповіді не було. Для мене це говорить багато про що. Напевне для них найкращого серед політиків немає.

Правильно Максим Горький  свого часу сказав: «Діти - це наші завтрашні судді». Так воно і є. Вони бачать нас – дорослих, чують, спостерігають за нашими діями. Вони теж знаходяться разом з нами коли ми дивимося телевізор чи гортаємо сторінки планшету, вивчаючи новини. Вони все розуміють і теж можуть робити свої дитячі висновки. Тож давайте звертати увагу на це! Давайте думати про них, про дітей, щоб вони копіювали найкраще в нас і, щоб їхні ігри були веселі та справедливі!

Світлана Носата для ІП "Українські реалії"
Коментарі
Додати коментар
Ваше ім'я*
Текст повідомлення*
ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Статті по темі

Переглянути новини за період:Корисні новини

Всі новини

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро