ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 0,00
EUR 0,00
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Аналітика
  4. /
  5. Проблеми Києва. Академмістечко: чим обурені мешканц

Проблеми Києва. Академмістечко: чим обурені мешканц

693

Станція метро «Академмістечко» у Києві була відкрита 24 травня 2003 року. Минуло 12 років, і з того часу мало що змінилося. А якщо конкретніше – то не змінилося нічого в кращу сторону. Стан під’їздів в жахливому стані, прибудинкові території прибираються не регулярно, ліхтарі ввімкнені не скрізь.

Функціонування ескалатора

Новий, але не запущений у дію, ескалатор на «Академмістечку» з боку виходу до Троїцького ринку не працює через невідповідность експлуатаційним параметрам. Про це в прямому ефірі програми «В центрі уваги» на каналі «Київ» розповів Валерій Гавриленко, тодішній перший заступник начальника комунального підприємства «Київський метрополітен». Говорив він про це ще у листопаді 2012 року. Йде третій рік з того часу, а ескалатор і досі не працює, хоча потреба в ньому є. Чи працюватиме він взагалі наразі невідомо.

29-1

«Монтувався цей ескалатор згідно проектної документації, проте, так би мовити, при введенні в експлуатацію були знайдені його невідповідність експлуатаційним параметрам, експлуатаційній документації. На сьогоднішній день ведеться, скажімо, більше юридична робота, ніж експлуатаційна, з точки зору вирішення всіх цих питань щодо повернення цього ескалатору на доопрацювання і введення в експлуатацію», – зазначав Гавриленко ще три роки назад. Ще тоді повідомлялося: питання не знімається з контролю метрополітену, і робиться все можливе, щоб він був вирішений. Та він не запрацював – і це факт.

Що повідомляє прес-служба столичної підземки? Минулого року з’явилась інформація про те, що для станції метро «Академмістечко» можуть придбати, встановити і ввести в експлуатацію нові ескалатори. Однак цього так і не сталося.

Проблема мафів

29-2

Мафи поступово виросли, мов гриби навколо станції. Пройти стає все складніше з кожним днем. Складається враження, що кіосків, що продають продукти харчування, квіти та одяг стало більше ніж людей, яким потрібно це придбати. А можливо й не потрібно їм нічого купувати? Можливо вони – люди – можуть знайти все що їм потрібно у інших цивілізованих місцях, скажімо у супермаркеті, магазині чи торгівельному центрі? Але кого це хвилює? Це запитання риторичне, адже відповіді на нього дійсно немає.

Уряд? Він лишень про це говорить… А від слова до діла ніхто не приступив навіть у період передвиборної компанії. За цей час збудували декілька дитячих майданчиків та частково заасфальтували дороги. А що вже говорити про ті часи, коли мине час виборів і потрібно буде приступати до повсякденного життя. Тоді ні люди, ні їхнє незадоволення мафами нікого не цікавитиме.

Мережа одягу з Європи

29-3

Ще одна проблема – мережа одягу з Європи. Їх стало кілька на Академмістечку. Та тут питання дискусійне: чи потрібні вони людям, бо попит наче є. Принаймні черги стоять щодня: у вихідні і будні. А отже і сваритися з цього приводу скоріше за все не варто.

Зараз метро "Академмістечко" і вся прилегла до нього територія нагадують одне величезне сміттєзвалище. Сумно дивитися на гори сміття змішані з м'ятим одягом. А ми прагнемо в Європу! Хіба це можливо за такої ситуації?

За матеріалами: golos.uaeveningkiev.comtopnews.kiev.ua

Світлана Носата для ІП "Українські реалії"
Коментарі
Додати коментар
Ваше ім'я*
Текст повідомлення*
ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Статті по темі

Переглянути новини за період:Корисні новини

Всі новини

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро