ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 28,00
EUR 33,72
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Аналітика
  4. /
  5. Проблеми Києва. Академмістечко: чим обурені мешканц

Проблеми Києва. Академмістечко: чим обурені мешканц

477

Станція метро «Академмістечко» у Києві була відкрита 24 травня 2003 року. Минуло 12 років, і з того часу мало що змінилося. А якщо конкретніше – то не змінилося нічого в кращу сторону. Стан під’їздів в жахливому стані, прибудинкові території прибираються не регулярно, ліхтарі ввімкнені не скрізь.

Функціонування ескалатора

Новий, але не запущений у дію, ескалатор на «Академмістечку» з боку виходу до Троїцького ринку не працює через невідповідность експлуатаційним параметрам. Про це в прямому ефірі програми «В центрі уваги» на каналі «Київ» розповів Валерій Гавриленко, тодішній перший заступник начальника комунального підприємства «Київський метрополітен». Говорив він про це ще у листопаді 2012 року. Йде третій рік з того часу, а ескалатор і досі не працює, хоча потреба в ньому є. Чи працюватиме він взагалі наразі невідомо.

29-1

«Монтувався цей ескалатор згідно проектної документації, проте, так би мовити, при введенні в експлуатацію були знайдені його невідповідність експлуатаційним параметрам, експлуатаційній документації. На сьогоднішній день ведеться, скажімо, більше юридична робота, ніж експлуатаційна, з точки зору вирішення всіх цих питань щодо повернення цього ескалатору на доопрацювання і введення в експлуатацію», – зазначав Гавриленко ще три роки назад. Ще тоді повідомлялося: питання не знімається з контролю метрополітену, і робиться все можливе, щоб він був вирішений. Та він не запрацював – і це факт.

Що повідомляє прес-служба столичної підземки? Минулого року з’явилась інформація про те, що для станції метро «Академмістечко» можуть придбати, встановити і ввести в експлуатацію нові ескалатори. Однак цього так і не сталося.

Проблема мафів

29-2

Мафи поступово виросли, мов гриби навколо станції. Пройти стає все складніше з кожним днем. Складається враження, що кіосків, що продають продукти харчування, квіти та одяг стало більше ніж людей, яким потрібно це придбати. А можливо й не потрібно їм нічого купувати? Можливо вони – люди – можуть знайти все що їм потрібно у інших цивілізованих місцях, скажімо у супермаркеті, магазині чи торгівельному центрі? Але кого це хвилює? Це запитання риторичне, адже відповіді на нього дійсно немає.

Уряд? Він лишень про це говорить… А від слова до діла ніхто не приступив навіть у період передвиборної компанії. За цей час збудували декілька дитячих майданчиків та частково заасфальтували дороги. А що вже говорити про ті часи, коли мине час виборів і потрібно буде приступати до повсякденного життя. Тоді ні люди, ні їхнє незадоволення мафами нікого не цікавитиме.

Мережа одягу з Європи

29-3

Ще одна проблема – мережа одягу з Європи. Їх стало кілька на Академмістечку. Та тут питання дискусійне: чи потрібні вони людям, бо попит наче є. Принаймні черги стоять щодня: у вихідні і будні. А отже і сваритися з цього приводу скоріше за все не варто.

Зараз метро "Академмістечко" і вся прилегла до нього територія нагадують одне величезне сміттєзвалище. Сумно дивитися на гори сміття змішані з м'ятим одягом. А ми прагнемо в Європу! Хіба це можливо за такої ситуації?

За матеріалами: golos.uaeveningkiev.comtopnews.kiev.ua

Світлана Носата для ІП "Українські реалії"
Коментарі
Додати коментар
Ваше ім'я*
Текст повідомлення*
ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Статті по темі

Переглянути новини за період:Корисні новини

Всі новини

Благодійні фонди України
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро