ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 36,17
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Аналітика
  4. /
  5. Як правильно дружити з власним організмом?

Як правильно дружити з власним організмом?

511

Незнання багатьох процесів, які відбуваються всередині нас може призвести до серйозних захворювань, тому, аби залишатися в тонусі та здоровим, варто вивчити його "уподобання" та "забаганки".

Часто елементарні речі, на які ми не зважаємо, можуть виявитись сигналом від нашого організму про серйозне захворювання. Важливо завчити деякі прості кроки та деталі, щоб, у разі чого, вчасно можна було розпізнати недугу та викликати "швидку" допомогу. Ця підбірка невеличких інфографік допоможе Вам "подружитися" з власним організмом та вберегти себе від хвороб.

Як розпізнати інсульт?

Інсульт - гостре порушення мозкового кровообігу, що спричиняє ушкодження тканин мозку і розлади його функцій. Найчастіше інсульт виникає при гіпертонічній хворобі, атеросклерозі, аневризмах, васкулітах, захворюваннях серця тощо. Якщо не розпізнати вчасно перших ознак інсульту і не звернутися за медичною допомогою - існує загроза життю людини. Щороку ця хвороба вражає 110 тисяч українців, 43 тисячі з яких від неї помирають.

Як зупинити носову кровотечу?

Здавалося б, звичайна носова кровотеча не має ніякої шкоди для здоров'я та турбуватися з цього приводу не варто. Однак, якщо цей "безневинний" недуг продовжується систематично, варто задуматись про візит до лікаря. Але якщо у Вас безпричинно почала йти кров носом, її потрібно вміти правильно зупинити.

Як боротися з безсонням?

Безсоння - доволі складне захворювання, яке багато хто ігнорує. Причин недосипу вночі є безліч. Деякі з них варті того, щоб звернутися до лікаря. Але часто причини безсоння є очевидними і для того, щоб міцно спати потрібно дотримуватися невеличкої "інструкції".

В якій воді і коли краще купатися?

Водяні процедури мають неабиякий вплив на наш організм. І різна температура води по-різному діє на процеси, що відбуваються всередині нас.

Як бути щасливим?

Все життя людина перебуває у пошуках рецепту щастя. Однак щастя не є абстрактним поняттям і це приємне відчуття є наслідком біологічних процесів всередині нас самих. Тому щасливим можна бути, тільки варто знати як :)

Як відновити своє здоров'я після свят?

Важкі для багатьох наслідки святкування можна полегшити за допомогою декількох простих та приємних кроків.

Чому варто кинути палити?

Розповідати про шкоду куріння марно, адже всім нам це і так відомо. Коли людина вирішує позбутися цієї поганої звички, здається, що реабілітації організму потрібно чекати дуже довго. Однак вже в перші 20 хвилин без постачання нікотину всередину дають свій позитивний результат.

Що робити при відмороженні кінцівок?

Зима вже близко і невідомо які морози нас чекають. Однак відмороження можна отримати і не тільки в холодну пору року. Важливо правильно розпізнати його ознаки та вміти власноруч надати собі першу медичну допомогу без помилок.

І пам'ятайте, що знання елементарних правил безпеки може врятувати Ваше життя. Не нехтуйте власним здоров'ям! Команда iPress.ua завжди готова допомогти Вам залишатися в тонусі!

ipress.ua
Коментарі
Додати коментар
Ваше ім'я*
Текст повідомлення*
ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Статті по темі

Переглянути новини за період:Корисні новини

Всі новини

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро