ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 38,21
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Аналітика
  4. /
  5. РОСТИСЛАВ ДЕМЧУК: Президент Ради Європейського Союзу Дональд Туск під час саміту G20 у Анталії (Туреччина) заявив, що мігрантську кризу в Європі спиричинила Росія

РОСТИСЛАВ ДЕМЧУК: Президент Ради Європейського Союзу Дональд Туск під час саміту G20 у Анталії (Туреччина) заявив, що мігрантську кризу в Європі спиричинила Росія

466

Президент Ради Європейського Союзу Дональд Туск під час саміту G20 у Анталії (Туреччина) заявив, що мігрантську кризу в Європі спиричинила Росія.

Це досить серйозне звинувачення ЄС на адресу Росії з витоком подальших висновків. Спіч досить довгий, тому зведу до його суті. Дональд Туск звинуватив Росію в тому, що її повітряно-космічні війська вражають не терористів ІДІЛ, а мирних жителів Сирії та помірковану опозицію. І саме це, на думку Дональда Туска, спричинило таку потужну лавину біженців у Європу.

Він зазначив, що дії Росії та Асада, спрямовані проти опозиції матимуть єдиний результат: нова хвиля біженців. "Ми маємо певні сигнали, що це вже почалося", - сказав він. Далі Туск зазначив, що не поміркована опозиція здійснює теракти в Європі, а ІДІЛ і закликав Путіна боротись зі справжніми терористами в Сирії.

Стосовно України вже є схвалена "Резолюція трьох" : Ради ЄС, Єврокомісії та Австралії. "Ми підтвердили прихильність врегулюванню конфлікту на сході України, і погодилися, що санкції відносно Росії, накладені у зв'язку з цим конфліктом, безпосередньо пов'язані з виконанням мінських угод у повному обсязі", - йдеться в заяві голів Євроради та Єврокомісії Дональда Туска і Жан- Клода Юнкера і прем'єр-міністра Австралії Малколма Тернбулла.

Rostyslav DemchukКоментарі
Додати коментар
Ваше ім'я*
Текст повідомлення*
ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Статті по темі

Переглянути новини за період:Корисні новини

Всі новини

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро