ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 28,30
EUR 34,40
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Аналітика
  4. /
  5. РОСТИСЛАВ ДЕМЧУК: Президент Ради Європейського Союзу Дональд Туск під час саміту G20 у Анталії (Туреччина) заявив, що мігрантську кризу в Європі спиричинила Росія

РОСТИСЛАВ ДЕМЧУК: Президент Ради Європейського Союзу Дональд Туск під час саміту G20 у Анталії (Туреччина) заявив, що мігрантську кризу в Європі спиричинила Росія

275

Президент Ради Європейського Союзу Дональд Туск під час саміту G20 у Анталії (Туреччина) заявив, що мігрантську кризу в Європі спиричинила Росія.

Це досить серйозне звинувачення ЄС на адресу Росії з витоком подальших висновків. Спіч досить довгий, тому зведу до його суті. Дональд Туск звинуватив Росію в тому, що її повітряно-космічні війська вражають не терористів ІДІЛ, а мирних жителів Сирії та помірковану опозицію. І саме це, на думку Дональда Туска, спричинило таку потужну лавину біженців у Європу.

Він зазначив, що дії Росії та Асада, спрямовані проти опозиції матимуть єдиний результат: нова хвиля біженців. "Ми маємо певні сигнали, що це вже почалося", - сказав він. Далі Туск зазначив, що не поміркована опозиція здійснює теракти в Європі, а ІДІЛ і закликав Путіна боротись зі справжніми терористами в Сирії.

Стосовно України вже є схвалена "Резолюція трьох" : Ради ЄС, Єврокомісії та Австралії. "Ми підтвердили прихильність врегулюванню конфлікту на сході України, і погодилися, що санкції відносно Росії, накладені у зв'язку з цим конфліктом, безпосередньо пов'язані з виконанням мінських угод у повному обсязі", - йдеться в заяві голів Євроради та Єврокомісії Дональда Туска і Жан- Клода Юнкера і прем'єр-міністра Австралії Малколма Тернбулла.

Rostyslav DemchukКоментарі
Додати коментар
Ваше ім'я*
Текст повідомлення*
ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Статті по темі

Переглянути новини за період:Корисні новини

Всі новини

Благодійні фонди України
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро