ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 39,26
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Аналітика
  4. /
  5. Місцеві вибори у Києві: чи чекає на нас покращення?

Місцеві вибори у Києві: чи чекає на нас покращення?

426

15 листопада. Київ. Святошинський район. Вечір. Другий тур місцевих виборів.

Маю зізнатись, відверто кажучи, я довго думала йти на вибори чи ні. Адже серед переліку кандидатів не було того, за кого я хотіла б віддати свій голос. Не було того кого я вважаю гідним цієї посади – мера Києва – людини, яка піклувалася б про моє рідне місто, людини, якій я довіряла б, людини, яку вважала б справжнім щирим та відданим патріотом нашої рідної Батьківщини Україна. На жаль такої людини не було. Хоча вона була у першому турі, та за неї віддало свої голоси дуже мало людей. Бо мало людей вірять у покращення за теперішніх часів. Люди розчаровані і вони мають на це повне право. Їх можна зрозуміти. Можна цілком зрозуміти тих, хто не пішов на вибори. Можна. Я розумію цих людей. І мала думку теж не йти. Але пасивна позиція не для мене. І в я все таки пішла і, не знайшовши рядка з написом проти всіх, я проголосувала за певного кандидата. Не можу сказати, що на виборчій дільниці не було людей взагалі. Вони були, та не в своїй переважній більшості.

За моїм внутрішнім опитуванням – серед моїй знайомих проголосувало процентів 30, а може навіть менше. Деякі пішли заради того, аби просто зіпсувати свої бюлетені. І може навіть така позиція є правильною наразі. Деякі віддали свої голоси в противагу тому, хто їм подобається найменше або взагалі не подобається і це м’яко кажучи.

Я віддала свій голос за певного кандидата і так як я проголосувала більшість киян. Мером міста залишився Кличко.

Звісно ми маємо з оптимізмом дивитись в майбутнє. Я щиро вірю, що він і його команда мають зробити щось хороше для нашого міста. Мають, вони вже зробили. Лише в нашому Святошинському районі було побудовано чимало дитячих майданчиків, частково відновлені дороги. Та я особливо хочу підкреслити слово ЧАСТКОВО – воно є ключовим. Бо майже все зараз робиться частково або не робиться взагалі. Що робити? Напевне вірити в кращі часи, сподіватись усім серцем що комусь крім не байдужа доля нашої Неньки Батьківщини. Я вірю і знаю, що щасливі часи настануть. От тільки коли невідомо та чи застанемо ми ті щасливі часи? Хотілося б думати, що так застанемо… І житимемо навіть краще, ніж європейці. Ми цього гідні. Ми свідомий народ.

Світлана Носата для ІП "Українські реалії"
Коментарі
Додати коментар
Ваше ім'я*
Текст повідомлення*
ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Статті по темі

Переглянути новини за період:Корисні новини

Всі новини

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро