ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 27,93
EUR 34,15
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Аналітика
  4. /
  5. Життя дітей в інформаційну епоху

Життя дітей в інформаційну епоху

200
Ще змалечку дитина проводить більшу частину вільного часу перед монітором. З цього приводу, у кожної людини свої судження, але позитив це чи негатив – допоможуть з’ясувати наші експерти.

Життя дітей не можливо уявити без сучасних технологій. В цьому переконана завідуюча столичного дитячого садка Лариса Гуздєва . За її словами, мислення та увагу потрібно розвивати різними методами – це ігри, конструктори, ліплення. Не завжди мультики мають велику силу над дітьми. Жінка наголошує: дітям необхідна увага та любов батьків. «Я вважаю, що на сьогодні для дитини електронні іграшки та ігри дійсно стали повсякденними, але традиційні іграшки, якими в свій час бавились і наші батьки – викликають не менший інтерес» - сказала завідуюча.

Різні думки, але одна ідея – розвиток технологій. Багато слів не сказаною. Багато думок ще не почуто. У щасливого батька двох дітей своє бачення ситуації, він каже: я працюю з комп’ютерами уже 26 років, для мене це як робота так і розвага і мабуть  для дітей це також має бути розвагою. «Моя донька, їй всього 4 роки, вона дивиться тільки на розвиваваючі ігри,інші їй не цікаві. Крім того в гаджетах є можливість читати книжки, це дуже корисно для школяра.» «обмеження є, тому що діти часто захоплюються і  зазвичай ми не даємо їм користуватись більше двох годин» - додав батько.

Впевнений. Уважний. Четвертокласник знає що потрібно дитині. Він розповідає, що любить комп’ютерні ігри і молодша сестра теж, навіть каже, що вчителька не проти мобільних телефонів у дітей. Тим самим зауважує: тільки в його школі, адже вчителька добра. Хлопчик натякає, що всьому потрібно знати міру. «Я люблю грати на планшеті, особливо в клеш оф кленс , сюрбер сьорф. Граю по вів часа в день, буває перевищую, але не дуже ругають» - зазначив учень.

Лікар-педіатр столичної лікарні досить негативно відгукнувся щодо впливу інформаційних технологій на дитину. Все накопичене змалку проявляється у підлітковому віці, тоді й виникають недуги – додав лікар. Він переконаний: новітні технології потрібні для студентів та людей старшого віку для роботи та наукової діяльності, а дітям цього не потрібно, їм  варто краще навчатись. За його словами, є такі дані, що під впливом мобільних телефонів та комп’ютерів, сіра речовина головного мозку зменшується і  впливає на розумову діяльність дитини. «Діти старшого віку, підлітки, які досить довго сидять за моніторами  вони приходять з скаргами на знижений тиск, головні болі, в них знижується пам'ять, - це симптоми дистонії» - каже педіатр.

Діткам варто бути більш активними у сучасному світі. Найголовніше побачити «золоту середину», адже час проведений на свіжому повітрі – це здоров’я, а комп’ютер чи мобільний телефон – це розвиток та вміння.

 

Автор:

Аліна Касторна                                                     

ТИТРИ:

Лариса Гуздєва, завідуюча дитячого садка №152, м.Київ

Олексій Болдаков, батько 2-х дітей

Артем Болдаков, дитина, 9 років

Вячеслав Солодущенко , дитячий лікар-педіатр

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Статті по темі

Переглянути новини за період:Корисні новини

Всі новини

Благодійні фонди України
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро