ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 40,17
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Аналітика
  4. /
  5. Життя дітей в інформаційну епоху

Життя дітей в інформаційну епоху

416
Ще змалечку дитина проводить більшу частину вільного часу перед монітором. З цього приводу, у кожної людини свої судження, але позитив це чи негатив – допоможуть з’ясувати наші експерти.

Життя дітей не можливо уявити без сучасних технологій. В цьому переконана завідуюча столичного дитячого садка Лариса Гуздєва . За її словами, мислення та увагу потрібно розвивати різними методами – це ігри, конструктори, ліплення. Не завжди мультики мають велику силу над дітьми. Жінка наголошує: дітям необхідна увага та любов батьків. «Я вважаю, що на сьогодні для дитини електронні іграшки та ігри дійсно стали повсякденними, але традиційні іграшки, якими в свій час бавились і наші батьки – викликають не менший інтерес» - сказала завідуюча.

Різні думки, але одна ідея – розвиток технологій. Багато слів не сказаною. Багато думок ще не почуто. У щасливого батька двох дітей своє бачення ситуації, він каже: я працюю з комп’ютерами уже 26 років, для мене це як робота так і розвага і мабуть  для дітей це також має бути розвагою. «Моя донька, їй всього 4 роки, вона дивиться тільки на розвиваваючі ігри,інші їй не цікаві. Крім того в гаджетах є можливість читати книжки, це дуже корисно для школяра.» «обмеження є, тому що діти часто захоплюються і  зазвичай ми не даємо їм користуватись більше двох годин» - додав батько.

Впевнений. Уважний. Четвертокласник знає що потрібно дитині. Він розповідає, що любить комп’ютерні ігри і молодша сестра теж, навіть каже, що вчителька не проти мобільних телефонів у дітей. Тим самим зауважує: тільки в його школі, адже вчителька добра. Хлопчик натякає, що всьому потрібно знати міру. «Я люблю грати на планшеті, особливо в клеш оф кленс , сюрбер сьорф. Граю по вів часа в день, буває перевищую, але не дуже ругають» - зазначив учень.

Лікар-педіатр столичної лікарні досить негативно відгукнувся щодо впливу інформаційних технологій на дитину. Все накопичене змалку проявляється у підлітковому віці, тоді й виникають недуги – додав лікар. Він переконаний: новітні технології потрібні для студентів та людей старшого віку для роботи та наукової діяльності, а дітям цього не потрібно, їм  варто краще навчатись. За його словами, є такі дані, що під впливом мобільних телефонів та комп’ютерів, сіра речовина головного мозку зменшується і  впливає на розумову діяльність дитини. «Діти старшого віку, підлітки, які досить довго сидять за моніторами  вони приходять з скаргами на знижений тиск, головні болі, в них знижується пам'ять, - це симптоми дистонії» - каже педіатр.

Діткам варто бути більш активними у сучасному світі. Найголовніше побачити «золоту середину», адже час проведений на свіжому повітрі – це здоров’я, а комп’ютер чи мобільний телефон – це розвиток та вміння.

 

Автор:

Аліна Касторна                                                     

ТИТРИ:

Лариса Гуздєва, завідуюча дитячого садка №152, м.Київ

Олексій Болдаков, батько 2-х дітей

Артем Болдаков, дитина, 9 років

Вячеслав Солодущенко , дитячий лікар-педіатр

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Статті по темі

Переглянути новини за період:Корисні новини

Всі новини

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро