ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 38,74
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Аналітика
  4. /
  5. Чому недійсні дипломи університету Поплавського?

Чому недійсні дипломи університету Поплавського?

663

«Співаючий» ректор Поплавський створив культ із власної особи. Лише за його підписом видаються дипломи КНУКІМ, лише його прізвище на документі підкреслює брендовість останнього. Ще б пак – співаючий ректор! Виш Поплавського – диплом Поплавського.

І все б воно нічого але Михайло Михайлович пішов у депутати Верховної Ради. То ж згідно Основного Закону, жодної адміністративної діяльності тепер у нього не повинно бути. Та де там! Університет Поплавського без Поплавського! Як це уявити?! І не важливо: почесний ти ректор чи ректор-адміністратор. Поєднувати цю посаду із депутатством не можна!

 Подібний приклад протизаконного сумісництва маємо в Одесі, де нардеп Сергій Ківалов є почесним президентом Національного університету «Одеська юридична академія». Але пан Ківалов окрім марнославних амбіцій має ще й адекватні резони. Він НЕ підписує дипломи випускників академії про отриману освіту. Він їх лише вручає.

Але не так у Поплавського! Михайло Михайлович, залишаючись народним депутатом, власноруч ставить автографи на офіційних(!) документах про освіту!!!

 

А оскільки його сумісництво є незаконним, то і дипломи ним підписані не мають жодної юридичної сили! Панове, це «фількіні» грамоти!

Громадська організація «Україна без корупції» звернулася із офіційним запитом до Міністерства освіти України стосовно дійсності дипломів КНУКІМ, підписаних народним депутатом Михайлом Поплавським.

Про відповідь Міністерства освіти ми повідомимо вас, шановні читачі, вже незабаром.

Олег Петров

Журналіст

Спеціально для Громадської організації «Україна без корупції»
Коментарі
Додати коментар
Ваше ім'я*
Текст повідомлення*
ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Статті по темі

Переглянути новини за період:Корисні новини

Всі новини

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро