ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 27,85
EUR 33,56
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Аналітика
  4. /
  5. Лісову мафію Рахівщини очолив… місцевий УБЕЗ?

Лісову мафію Рахівщини очолив… місцевий УБЕЗ?

433

 

У всякому разі в цьому переконують місцеві активісти та підприємці, які працюють в лісовій галузі. За їхніми словами, усе це нагадує рекет часів 90-их років, а керує процесом той, хто мав би стояти на варті закону – людина погонах на ім’я Богдан Бендак.

Попри те, що у мережі про цю людину інформації нема, на Рахівщині очільника місцевого УБЕЗу знають усі. І не стільки завдяки розкішній автівці та помешканню, кажуть місцеві, а скільки через свавільні дії.

І якщо про кришування незаконного видобутку гравію чи контрабанди сигарет говорять люди, то про незаконний тиск на підприємців, які працюють з лісом на Рахівщині, вже написано не одна скарга та заява у правоохоронні органи. Але реакції поки жодної. Відтак, місцеві припускають, що без опіки з боку керівництва закарпатської міліції не обходиться.

Хоча свою схему, розповідають постраждалі, Богдан Бендак почав активно втілювати на Рахівщині ще до призначення нового очільника міліції району Чайковського.

Суть полягає в тому, аби взяти під контроль всю лісову галузь району, а це шалені гроші. Саме з цими амбіціями місцеві активісти та підприємці пов’язують відсутність повідомлень про незаконні рубки лісу на Рахівщині, хоча вони продовжуються. Тільки тепер, як то кажуть, під контролем.

Разом з тим, у тих підприємців, які працюють абсолютно легально та закуповують деревину через біржу з усією необхідною документацією, останні півроку постійно виникають проблеми з місцевим УБЕЗом.

Місцеві розповідають, що без допомоги ДАІ працівники відомства, а часто особисто Богдан Бендак зупиняє автівки без будь-яких на те підстав з єдиним аргументом – підозрою, чи часом не «лівий» ліс перевозиться. І вся необхідна документація, яка підтверджує законність походження деревини, часто не є аргументом. Вантаж затримується, автомобілі поміщаються на штраф майданчики, а підприємцям пропонують домовлятися. Інакше, простій вантажу та збитки.

За інформацією джерел Rakhiv.in, з квітня до середини липня на дії Богдана Бендака є щонайменше 2 десятки заяв у правоохоронних органах – міліції, прокуратурі, але ніхто не дає оцінку його діям.

У розпорядженні Rakhiv.in опинилася одна з цих скарг. Далі без коментарів.

До слова, днями оголосили другу загальнонаціональну мобілізацію, яка насамперед має торкнутися правоохоронців. Жителі Рахівщини не проти, аби Богдан Бендак показав свою винахідливість та принциповість в зоні АТО, а не на законослухняних громадянах. 

Іван Притула, спеціально для Rakhiv.in

 
Коментарі
Додати коментар
Ваше ім'я*
Текст повідомлення*
ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Статті по темі

Переглянути новини за період:Корисні новини

Всі новини

Благодійні фонди України
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро