ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 0,00
EUR 0,00
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Аналітика
  4. /
  5. Лісову мафію Рахівщини очолив… місцевий УБЕЗ?

Лісову мафію Рахівщини очолив… місцевий УБЕЗ?

647

 

У всякому разі в цьому переконують місцеві активісти та підприємці, які працюють в лісовій галузі. За їхніми словами, усе це нагадує рекет часів 90-их років, а керує процесом той, хто мав би стояти на варті закону – людина погонах на ім’я Богдан Бендак.

Попри те, що у мережі про цю людину інформації нема, на Рахівщині очільника місцевого УБЕЗу знають усі. І не стільки завдяки розкішній автівці та помешканню, кажуть місцеві, а скільки через свавільні дії.

І якщо про кришування незаконного видобутку гравію чи контрабанди сигарет говорять люди, то про незаконний тиск на підприємців, які працюють з лісом на Рахівщині, вже написано не одна скарга та заява у правоохоронні органи. Але реакції поки жодної. Відтак, місцеві припускають, що без опіки з боку керівництва закарпатської міліції не обходиться.

Хоча свою схему, розповідають постраждалі, Богдан Бендак почав активно втілювати на Рахівщині ще до призначення нового очільника міліції району Чайковського.

Суть полягає в тому, аби взяти під контроль всю лісову галузь району, а це шалені гроші. Саме з цими амбіціями місцеві активісти та підприємці пов’язують відсутність повідомлень про незаконні рубки лісу на Рахівщині, хоча вони продовжуються. Тільки тепер, як то кажуть, під контролем.

Разом з тим, у тих підприємців, які працюють абсолютно легально та закуповують деревину через біржу з усією необхідною документацією, останні півроку постійно виникають проблеми з місцевим УБЕЗом.

Місцеві розповідають, що без допомоги ДАІ працівники відомства, а часто особисто Богдан Бендак зупиняє автівки без будь-яких на те підстав з єдиним аргументом – підозрою, чи часом не «лівий» ліс перевозиться. І вся необхідна документація, яка підтверджує законність походження деревини, часто не є аргументом. Вантаж затримується, автомобілі поміщаються на штраф майданчики, а підприємцям пропонують домовлятися. Інакше, простій вантажу та збитки.

За інформацією джерел Rakhiv.in, з квітня до середини липня на дії Богдана Бендака є щонайменше 2 десятки заяв у правоохоронних органах – міліції, прокуратурі, але ніхто не дає оцінку його діям.

У розпорядженні Rakhiv.in опинилася одна з цих скарг. Далі без коментарів.

До слова, днями оголосили другу загальнонаціональну мобілізацію, яка насамперед має торкнутися правоохоронців. Жителі Рахівщини не проти, аби Богдан Бендак показав свою винахідливість та принциповість в зоні АТО, а не на законослухняних громадянах. 

Іван Притула, спеціально для Rakhiv.in

 
Коментарі
Додати коментар
Ваше ім'я*
Текст повідомлення*
ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Статті по темі

Переглянути новини за період:Корисні новини

Всі новини

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро