ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 28,30
EUR 34,40
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Аналітика
  4. /
  5. Нарешті гора народила мишу або як Верховна Рада України прийняла закон, спрямований на знищення масштабної корупційної схеми в оцінці майна

Нарешті гора народила мишу або як Верховна Рада України прийняла закон, спрямований на знищення масштабної корупційної схеми в оцінці майна

306

Кілька днів тому ми писали про зволікання Верховної Ради України у прийнятті законопроекту №5141 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо деяких питань спадкування)», coruption.net, який є дієвим інструментом у боротьбі з корупцією у сфері оцінки майна. 

14 жовтня 2014 року його було внесено до порядку денного пленарного засідання Верховної Ради України, але, на жаль, у зв’язку із відомими подіями навколо будівлі парламенту не було розглянуто.

Сьогодні, 20 жовтня 2014 року, ми із задоволенням повідомляємо, що парламент України у великих потугах прийняв проект Закону України №5141, що скасовує обов'язкову оцінку майна у випадку спадкування майна спадкоємцями першої та другої черги за законом і за правом представлення (до таких спадкоємців, зокрема, належать діти спадкодавця, онуки, рідні брати та сестри, той з подружжя, який його пережив, батьки тощо), а також у випадку спадкування спадщини, яка оподатковується за нульовою ставкою податку. Окрім цього, спрощується процедура оформлення прав на спадщину в сільській місцевості, проведення державної реєстрації прав спадкоємців у сільських населених пунктах.

Анна Запорозчук,

юрист Громадської організації

«Україна без корупції»

 
Коментарі
Додати коментар
Ваше ім'я*
Текст повідомлення*
ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Статті по темі

Переглянути новини за період:Корисні новини

Всі новини

Благодійні фонди України
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро