ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 0,00
EUR 0,00
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Аналітика
  4. /
  5. Нарешті гора народила мишу або як Верховна Рада України прийняла закон, спрямований на знищення масштабної корупційної схеми в оцінці майна

Нарешті гора народила мишу або як Верховна Рада України прийняла закон, спрямований на знищення масштабної корупційної схеми в оцінці майна

512

Кілька днів тому ми писали про зволікання Верховної Ради України у прийнятті законопроекту №5141 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо деяких питань спадкування)», coruption.net, який є дієвим інструментом у боротьбі з корупцією у сфері оцінки майна. 

14 жовтня 2014 року його було внесено до порядку денного пленарного засідання Верховної Ради України, але, на жаль, у зв’язку із відомими подіями навколо будівлі парламенту не було розглянуто.

Сьогодні, 20 жовтня 2014 року, ми із задоволенням повідомляємо, що парламент України у великих потугах прийняв проект Закону України №5141, що скасовує обов'язкову оцінку майна у випадку спадкування майна спадкоємцями першої та другої черги за законом і за правом представлення (до таких спадкоємців, зокрема, належать діти спадкодавця, онуки, рідні брати та сестри, той з подружжя, який його пережив, батьки тощо), а також у випадку спадкування спадщини, яка оподатковується за нульовою ставкою податку. Окрім цього, спрощується процедура оформлення прав на спадщину в сільській місцевості, проведення державної реєстрації прав спадкоємців у сільських населених пунктах.

Анна Запорозчук,

юрист Громадської організації

«Україна без корупції»

 
Коментарі
Додати коментар
Ваше ім'я*
Текст повідомлення*
ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Статті по темі

Переглянути новини за період:Корисні новини

Всі новини

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро