ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 0,00
EUR 0,00
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Аналітика
  4. /
  5. Влада псевдореформаторів

Влада псевдореформаторів

590

Поки що президент України Петро Порошенко “запевнив високих представників МВФ у відданості команди реформаторів ідеям реформ, незважаючи на важку ситуацію, в якій опинилася країна“.

Про це повідомив телеканал, що належить самому Порошенку. “Реформи” в уявленні Порошенка, це, очевидно, виконання вимог Міжнародногго Валютного Фонду щодо скасування різноманітних пільг та преференцій населенню, а також встановлення різноманітних платежів на рівні економічної доцільності на чому завжди наполягав Фонд.

Схоже, власник Рошену має свої, оригінальні уявлення, що таке реформи взагалі. Днями навеб-шпальтах Дзеркала тижня з’явився проект Міністерства фінансів України, де йдеться про суттєве урізання соціальних виплат, економії на освіті,  на спорті, на молоді, на школярах, на студентах, на лікуванні… В умовах знецінення гривні, всі виплати, що залишаться людям, перетворяться в копійки. Це призведе до тінізації економіки та до криміналізації суспільства. Це відкине Україну назад, бо люди просто тікатимуть з країни. Ті ж, хто не втечуть, повернуться на городи, щоби хоч якось прогодувати свої родини.

Після “реформ” Порошенка і його “реформаторів”, Україна може забути про спорт. Бо параграф третій змін в “Гуманітарній сфері” передбачає запровадження часткової плати за навчання у дитячо юнацьких спортивних школах” – тобто: пиво в парку коштуватиме дешевше, аніж заняття спортом. Більше того, параграф 10 передбачає “скорочення на 50% розмірів грошових винагород спортсменам за досягнуті призові місця на міжнародних спортивних змаганнях та їхнім тренерам” (було 35 000 грн. на чемпіонаті світу і 18 000 на чемпіонаті Європи, а стане 17 000 і 9 000 гривень відповідно).

До речі, днями з’явилася інформація, що українська гандболістка Регіна Шимкуте отримала громадянство РФ і гратиме за російську збірну. Тепер таких спортсменів-втікачів буде більше. Ті, хто не зможуть виїхати, підуть “заробляти” іншими способами – Україна це вже проходила в 90-х роках.

План тотальної економії від Мінфіну – це не реформи взагалі. Це спроба за рахунок населення, не зачіпаючи інтереси великого бізнесу та олігархів, “покращити” економіку України. Це шлях в нікуди. Економія на освіті, як справедливо зазначила у своєму дописі соціолог (між іншим мала стажування на Заході, на відміну від деяких “реформаторів”) Світлана Хутка – це прямий шлях до зростання злочинності, що є загальновідомим фактом.

Хутка

Замість того, щоб вкладати в мізки та здоров’я нації, олігархи на чолі країни взяли курс на її деградацію. Я нещодавно писав як справжня реформаторська влада мала би розвантажити місцеві бюджети, що несуть колосальне навантаження на підтримку комунікацій тепло- і енергомереж, в той час як найприбутковіша генерація вибірково перебуває в руках олігархів. Законодавчо накинуте зобов’язання олігархам взяти на свій баланс тепло- та енергомережі, дозволило би місцевим бюджетам вивільними колосальні кошти для розвитку. Однак, так звані “реформатори” цього чомусь не пропонують.

Революція Гідності не мерзла на вулицях за Порошенка – більше того, маніпулюючи соцдослідженнями Порошенко брехливо проліз у владу на плечах Євромайдану. Порошенко не змінив корупційну систему держави – більше того, саме він не виконав значну частину своїх обіцянок, що давав перед достроковими президентськими виборами і які мав би виконати ще до кінця цього року. Збереженням мажоритарки під час виборів до ВРУ, Порошенко законсервував політичну корупцію, коли до парламенту пройшли політики з якими порядні люди не сидять в одному приміщенні – більше того, команда президента України проводила з ними переговори для зміцнення своїх позицій всередині коаліції.

Перші півроку президентства Порошенка прості – за цей 2014 кондитерська фірма Рошен, що належить Порошенку, збільшила мережу своїх магазинів: в Києві з 10-ти до 19-ти і в Харкові з нуля до 4. Порошенко не змінив владу – все, проти чого повставали і гинули люди, лишилося на місцях. Свідчення тому був протест в Вінниці – самому серці вотчини Порошенка.

Влада, яку намагається вибудувати вінницький олігарх, вже відчуває, що дуже скоро люди зрозуміють хто є хто і тоді масові протести стануть неминучими. Саме тому, на поміч Порошенку вже біжать “радники”, які пояснюють в медіах “Чому Майдани проти Порошенка треба розганяти силою“, або ж з’являються ініціативи щодо запровадженняжорсткішого покарання проти військових і правоохоронців за невиконання наказів командирів (а за нинішніх судів в нас закони як дишло – що планувалося для АТО буде поширене і на всю країну):

Фриз

Всі, хто будуть незадоволені Порошенком і його “реформаторами”, тавруватимуться як “посібники Кремля”, “зрадники” і “диверсанти” – а сбушники, міліціонери, прокурори та судді, які залишилися на своїх місцях, радо помстяться новим протестувальникам за приниження під час Євромайдану.

Порошенко та нинішні політики, після захоплення світу Євромайданом, всіляко компроментують Україну як чорну діру, де неможливо навести лад, а наближення соціальних виступів, що дестабілізуватимуть Україну, втомлять світ і він попросить, наприклад, Путіна навести тут “порядок”.

Виходом з такої ситації має стати сучасна “гільйотина” Революції Гідності – дострокові вибори президента України з обранням опонента олігархічним кланам і арбітра нації. Для цього ухвалити одноразовий закон про вибори президента, де заборонити всім без винятку колишнім політикам брати участь у виборах. Це цілком реально – ми маємо легітимну Верховну Раду України і сформований уряд. А вищезгадані пропозиції Мінфіну хай почекають нового президента.

Петро Порошенко має пам’ятати слова свого кума і екс-президента Віктора Ющенка, які він колись сказав своєму попереднику: “Можна зилишитися в історії, а можна вляпатися в історію”. Янукович ніколи не бачив український народ своїм союзником і він програв. Схоже, що Порошенко теж не бачить українського народу своїм союзником і робить свій вибір.

Думайте швидше, Петре Олексійовичу. Часу в Вас мало, бо коли Путін прийде наводити “порядок” в Україні, питання безпеки Вас і Вашої родини, Кремль цікавитимуть в останню чергу – втім, як і громадян України.

nikorupciji.org
Коментарі
Додати коментар
Ваше ім'я*
Текст повідомлення*
ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Статті по темі

Переглянути новини за період:Корисні новини

Всі новини

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро