ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 27,63
EUR 33,50
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Столиця
  4. /
  5. Київрада звільнила від пайової участі об'єкти Укрбуду

Київрада звільнила від пайової участі об'єкти Укрбуду

168

Фото: kyivcity.gov.ua

Мер Києва Віталій Кличко зазначив, що Верховна Рада має терміново розглянути низку законопроектів, які б унеможливили подібні ситуації з недобросовісними забудовниками

Київрада 23 липня ухвалила рішення про звільнення від пайової участі об'єктів Укрбуду — це дозволить Київміськбуду взятися за добудову ще 6 об'єктів.

Про це заявив мер Києва Віталій Кличко, передає прес-служба Київради.

"Я розумію, що таке рішення щодо Укрбуду — не оптимальне. Але ми повинні його ухвалити. Бо потрібно допомогти ошуканим людям. Тим паче, що пайова участь за кілька місяців буде скасована для всіх забудовників по всій Україні", - сказав Кличко.

Він також зазначив, що Верховна Рада має терміново розглянути низку законопроектів, які б унеможливили подібні ситуації із недобросовісними забудовниками.

"Ми вже втомилися від того, що постійно чуємо різні прізвища: Войцеховський, Паливода, Микитась. Назви таких компаній, як Укрбуд, "Аркада". Ми постійно розв'язувати проблеми, що виникають через недобросовісних забудовників. Бо ошукані люди приходять до нас. Вони кажуть, що вклали кошти, а їх ошукали. А це відбувається знаєте чому? Бо в нас забудовники можуть без гарантій банку продавати квадратні метри, що існують часто тільки на папері",  додав мер Києва.

Як повідомляли "Українські Реалії", інвестори житлових комплексів Укрбуду та вкладники банку "Аркада" знову влаштували пікет під стінами Київської міської державної адміністрації.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро