ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 39,59
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Столиця
  4. /
  5. На землях Протасового Яру планують створити регіональний ландшафтний парк

На землях Протасового Яру планують створити регіональний ландшафтний парк

326

Фото: pravda.com.ua

Київрада повертає місту Протасів Яр

Київрада визнала такими, що не відповідають інтересам територіальної громади земельні відводи з 2007 до 2012 року на території Протасового Яру. Відповідне рішення депутати ухвалили 28 липня на засіданні Київської міської ради. Про це йдеться в повідомленні на "Офіційному порталі Києва".

На землях Протасового Яру надалі планують створити регіональний ландшафтний парк.

Також депутати скасували зміни до Генерального плану Києва та Програми розвитку зеленої зони, якими земельні ділянки у Протасовому Яру були переведені під житлову забудову. Йдеться про скасування передачі для освоєння 3,23 га зелених зон ТОВ "Дайтона груп".

"Місто робить все для наведення порядку з землею урочища. На найближчу сесію Київради буде винесено ще один важливий проєкт рішення — про відмову в поновленні договору оренди з "Інтербуд Компані". Тому прошу депутатів відповідально поставитися до ухвалення цього важливого питання", — зазначив Кличко.

У повідомленні вказано, що на наступне пленарне засідання Київради повинно бути винесене питання про відмову в поновленні договору оренди з ТОВ "Інтербуд Компані", яка орендує іншу земельну ділянку в Протасовому Яру площею 0,7 га. Він також повинен в перспективі стати частиною регіонального ландшафтного парку "Протасів Яр".

Як повідомляли "Українські Реалії", восени поточного року в Києві, на ділянці від вул. Київської до Одеської площі, розпочнеться капітальний ремонт частини Великої окружної дороги.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро