ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 39,84
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Столиця
  4. /
  5. Єрмак очолить робочу групу зі створення меморіалу "Бабин Яр"

Єрмак очолить робочу групу зі створення меморіалу "Бабин Яр"

305

Фото: Бабель

Керівник Офісу президента України Андрій Єрмак очолить робочу групу з координації будівництва меморіалу Голокосту "Бабин Яр" та підготовки до 80-ї річниці трагедії.

Про це повідомила прес-служба Офісу президента в коментарі РБК-Україна

29 липня Володимир Зеленський під час відеоконференції з представниками наглядової ради фонду "Меморіал Голокосту "Бабин Яр" підтримав ініціативу будівництва згаданого меморіалу.

За словами глави держави, важливо пам'ятати про українців, які мають високе звання "Праведника народів світу", які рятували євреїв під час Голокосту.

Президент Всесвітнього єврейського конгресу Рональд Лаудер висловив думку, що майбутній меморіал повинен давати відвідувачам відповідь на питання, що таке антисемітизм, і привернути увагу всього світу до історії України.

Перший президент України Леонід Кравчук, який входить до складу наглядової ради фонду, додав, що майбутній меморіал повинен бути правдивим, "щоб не було різночитань", і повинен служити "гуманітарним вищим цілям".

Нагадаємо, Меморіальний центр Голокосту "Бабин Яр" — некомерційна освітня організація, що покликана гідно вшанувати пам'ять жертв трагедії Бабиного Яру і сприяти гуманізації людства через збереження та вивчення історії Голокосту.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро