ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 40,17
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Столиця
  4. /
  5. У вересні в Києві запустять "соціальне таксі"

У вересні в Києві запустять "соціальне таксі"

473

Фото: ukurier.gov.ua

У вересні в Києві може запрацювати "соціальне таксі", або "Інватаксі для дітей з інвалідністю".

Про це повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації (КМДА).

Зазначається, що це буде пілотний проект для 170 дітей з інвалідністю, які потребують постійної реабілітації та повинні пересуватися містом. У разі успішності послуги "Інватаксі" буде доступне для всіх осіб з інвалідністю, які не можуть пересуватися самостійно. 

"У нас уже працює соціальний транспорт, обладнаний для перевезень людей на кріслах колісних та осіб, які їх супроводжують. Але Київ поки що покривається не повністю, адже близько 8 тисяч осіб з інвалідністю потребують спеціалізованого транспортного перевезення. "Інватаксі" збільшить кількість транспортних засобів і дасть змогу здійснювати більше перевезень і повністю покрити потребу", — зазначила заступниця голови КМДА Марина Хонда.

За її словами, потреба в перевезенні людей з інвалідністю щорічно зростає. Так, 2019 року було здійснено 20 152 перевезення для 801 особи, за перший квартал 2020 року — майже 8 тис. перевезень для 410 осіб. "Запровадження послуги спростить для батьків та їхніх дітей доступ до необхідних послуг", — додали в КМДА.

Нагадаємо, у січні 2020 року в Новоукраїнській громаді (Кіровоградщина) для людей з інвалідністю та із захворюванням опорно-рухового апарату запрацювала служба "соціального таксі".

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро