ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 40,17
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Столиця
  4. /
  5. Коронавірус у Київхлібі: на підприємстві розказали, як убезпечили покупців

Коронавірус у Київхлібі: на підприємстві розказали, як убезпечили покупців

397

Фото: FREEPIK

Компанія Київхліб не закриватиме на карантин виробничі майданчики, крім пекарні № 8, у співробітників якої було виявлено COVID-19. 

Про це повідомила виконуюча обов'язки голови правління ПрАТ "Київхліб" Олена Корінь, пише "Вечірній Київ". 

Вона також наголосила, що завдяки безконтактній автоматизованій технології виробництва продукція компанії залишається максимально безпечною для споживачів. 

"Дійсно, під час планового тестування, яке компанія проводить власним коштом, було виявлено 37 випадків захворювання. Ми щодня проводимо медогляд усіх співробітників. І вчасно виявлені випадки захворювання — результат такої комплексної роботи. Пекарню № 8 закрито на карантин. Там проводяться дезінфекційні заходи. Хворі, які мали мінімальні симптоми, залишалися вдома уже протягом кількох днів — відповідно до вимог МОЗ. Усі контактні особи перебувають на самоізоляції. Ми також проводимо додаткову до планової дезінфекцію на інших виробничих майданчиках", — зазначила очільниця компанії. 

Нагадаємо, 7 серпня мер столиці Віталій Кличко повідомив про те, що на підприємстві Київхліб виявили спалах коронавірусу. Троє працівників пекарні №8 звернулися до лікарів із симптомами — їхні тести підтвердили COVID-19. Після цього обстежили та протестували весь колектив — 37 із 77 працівників виявилися інфікованими.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро