ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 38,46
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Столиця
  4. /
  5. До суду надійшло ще три позови щодо скасування продажу готелю "Дніпро"

До суду надійшло ще три позови щодо скасування продажу готелю "Дніпро"

613

Фото: radiotrek.rv.ua

До Окружного адміністративного суду Києва надійшло вже чотири позови про визнання протиправним та скасування наказу Фонду державного майна щодо приватизації столичного готелю "Дніпро".

Про це у Facebook повідомив співзасновник кіберспортивної команди NAVI Олександр Кохановський, який разом з партнерами переміг в аукціоні з приватизації об'єкта.

"Інформаційну атаку після аукціону ми пережили, всі перевірки та інстанції пройшли. І ось тепер до Окружного адміністративного суду було одночасно подано чотири предметно однакових позови про те, що продаж взагалі не мав відбутися. Ну що ж, з цим ми теж впораємося. Для тих, хто діє старими методами, додам: чітери ніколи не вигравали чемпіонати світу",  написав Кохановський.

Як повідомляли "Українські Реалії",  15 липня Фонд держмайна провів аукціон з продажу готелю "Дніпро". Об'єкт придбала компанія ТОВ "Смартленд" більш ніж за 1 млрд грн. Ця сума перевищила початкову ціну в 13 разів. 

"Дніпро" купив засновник української кіберкоманди Natus Vincere Олександр Кохановський разом з партнерами. На місці готелю планують реалізувати великий кіберспортивний проект.

17 серпня Окружний адмінсуд Києва повідомив, що отримав позов про скасування результатів аукціону з продажу готелю "Дніпро".

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро