ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 39,99
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Столиця
  4. /
  5. У Bolt виник конфликт з мережею велопрокату Bikenow

У Bolt виник конфликт з мережею велопрокату Bikenow

661

Фото: Oleksii Kushka/Facebook

Конфлікт виник через те, що клієнти Bolt залишають самокати в місцях, які місто виділило для паркування велосипедів Bikenow

Мережа велопроката Bikenow звернулася з відкритим листом до регіонального менеджера Bolt в Україні Тараса Потічного з вимогою вирішити проблему з паркуванням електросамокатів у Києві.

Про це у Facebook повідомив співзасновник мережі прокату велосипедів Олексій Кушка.

За його словами, клієнти Bolt залишають орендовані самокати в позначених блакитною фарбою локаціях, призначених для велосипедів Bikenow. Кушка зазначив, що у Bolt не має договору з містом, а відповідно, спеціально відведених місць для паркування самокатів.

"Було б добре, якби і сама компанія Болт в особі директора так само розуміла свою відповідальність перед громадою і отримала офіційні дозволи на такі локації та закріпила це договором з містом. А також зробила свій внесок в розвиток інфраструктури міста Києва чи хоча б нарешті отримала статус пілотного проекта", — написав співзасновник мережі велопрокату. При цьому він зауважив, що Bikenow отримала від міста ділянки під станції велопрокату терміном на 10 років. Компанія заплатила за них майже 3,7 млн грн в межах інвестиційного договору з містом.

Кушка запропонував Bolt звернутися до Bikenow для вирішення конфліктної ситуації з паркування електросамокатів. Якщо ж Bolt не реагуватиме, компанія викликатиме евакуатор через порушення правил благоустрою міста. "Ми будемо вважати таке майно безхозним, покинутим і на базі статті 336 Цивільного Кодексу України розпоряджатись на свій розсуд, в тому числі евакуювати через порушення благоустрою", — попередив Кушка.

Як повідомляли "Українські Реалії", 7 серпня компанія Bolt запустила у Києві прокат електросамокатів на п'яти перших локаціях.

Однак мер Києва Віталій Кличко закликав Bolt прибрати несанкціоновано встановлені пункти прокату електросамокатів.

9 серпня він повідомив, що звернувся до Верховної Ради з проханням внести зміни до законодавства про дорожній рух, аби визначити, як, де і за якими правилами можуть їздити електросамокати в містах.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро