ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 38,46
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Столиця
  4. /
  5. Київміськбуд прийняв на баланс ще один житловий комплекс Укрбуду

Київміськбуд прийняв на баланс ще один житловий комплекс Укрбуду

1030

Фото: kmb.ua

Холдингова компанія "Київміськбуд" прийняла на баланс ще один об’єкт корпорації Укрбуд — житловий комплекс "Подол Град".

Про це повідомляється на сайті компанії.

"Сьогодні підписано усі необхідні документи, аби Київміськбуд міг прийняти та розпочати виконання будівельних робіт на ЖК "Подол Град". Подібні новини найближчим часом мають бути і щодо житлового комплексу "Злагода", — повідомив голова правління компанії Ігор Кушнір.

За його словами, наступний крок для завершення передачі об’єктів Укрбуду — за Міноборони. "Необхідно підписати документи по ЖК "Чарівне місто", там вже немає жодних перешкод. І визначитися з ЖК Art House, провести нарешті зустріч, про яку ми просимо разом з інвесторами, і розставити крапки над i", — сказав Кушнір.

Нагадаємо, в грудні 2019 року Київміськбуд зобов'язався добудувати 17 заморожених житлових комплексів Укрбуду, а 5 закінчених об'єктів ввести в експлуатацію у січні 2020 року. 

Протягом травня-липня інвестори Укрбуду пікетували офіс Київміськбуду і фінансової компанії "Житло-Капітал" з вимогою ввести об'єкти в експлуатацію.

Станом на 1 вересня Київміськбуд вже прийняв на баланс  14 об’єктів Укрбуду: ЖК "Пектораль", "Новомостицький", "Сонячна Рів’єра", "Харківський", "Гармонія", "Кирилівський гай", "Гвардійський", Freedом, Lake house, Twin house, Urban park, "Академ Парк", "Шевченківський".

Троє з них вже введені в експлуатацію, а два ЖК вже отримали поштову адресу.

 

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро