ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 38,46
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Столиця
  4. /
  5. Під Радою протестують "євробляхери". Вони висунули нардепам ультиматум

Під Радою протестують "євробляхери". Вони висунули нардепам ультиматум

761

Фото: Авто Євро Сила /Facebook

Під будівлею Верховної Ради сьогодні, 2 вересня, представники руху "Авто Євро Сила" влаштували акцію протесту з вимогою зробити доступнішим розмитнення авто на єврономерах (так звані "євробляхи").

Як повідомляє кореспондент "Українських Реалій", учасники акції вимагають від народних обранців сьогодні ухвалити відповідний законопроект № 3704.

У разі непідтримки цього документу протестувальники пригрозили обливати нардепів зеленкою. "Скільки можна тягнути із прийняттям закону про доступне розмитнення? Скільки можна гратися з терпінням простих людей, яким практично кожний день загрожують штрафи 170 тис. грн і конфіскація автомобіля? Це вже край!", — обурюються в Авто Євро Силі.

Учасники акції встановили сцену біля Ради, а також гримають у відра з тим, щоб нардепи почули їхні вимоги.

Водночас у поліції Києва повідомили про посилення заходів безпеки в урядовому кварталі у зв’язку з проведенням протестної акції.

Додамо, що аналогічні акції "євробляхерів" відбуваються також в інших містах України, зокрема у Вінниці та Кривому Розі.

Нагадаємо, у Верховній Раді ще восени 2019 року зареєстрували два законопроекти про доступне розмитнення авто на єврономерах. Проте їх досі не розглянули.

Наразі ставки розмитнення складені таким чином, що легалізація вживаного автомобіля у деяких випадках сягають 250–650 % від його митної вартості.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро