ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 39,84
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Суспільство
  4. /
  5. Коронавірус в Україні: Шмигаль сказав, як працюватимуть школи з 1 вересня

Коронавірус в Україні: Шмигаль сказав, як працюватимуть школи з 1 вересня

517

Фото: Житомир. info

У разі погіршення ситуації з епідемією COVID-19 восени навчальний процес в українських школах буде відбуватися дистанційно.

Про це заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль під час години запитань до уряду у Верховній Раді, передає кореспондент «Українських Реалій».

За його словами, весь світ наразі готується до нової хвилі коронавірусу і тому важливо мати змогу в умовах пандемії продовжити навчання дітей.

«Можливість дистанційного навчання ми передбачаємо і працюємо над тим, щоб воно було більш якісним і повноцінним, давало змогу дітям в разі загрози епідемії проходити навчання дистанційно. Але це лише змога», – зазначив Шмигаль. При цьому він наголосив, що класичний освітній процес ніхто не скасовує і він залишається в пріоритеті.

Прем'єра також повідомив, що в умовах помірного розвитку епідемії в Україні навчання в школах розпочнеться «з дотриманням елементів захисту дітей, вчителів – масочний режим, дистанція, дезінфекція».

Нагадаємо, за даними МОЗ, станом на ранок 3 липня в Україні COVID-19 виявили у 876 осіб, що на 13 випадків менше, ніж за попередню добу.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро