ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 39,59
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Суспільство
  4. /
  5. Кабмін опублікував постанову про продовження карантину

Кабмін опублікував постанову про продовження карантину

305

Фото: zik.ua

Регіони з найменшою захворюваністю будуть відносити до "зеленої" зони, а області зі значним поширенням - до "жовтої", "помаранчевої" та "червоної"

Карантин в Україні офіційно продовжено до 31 серпня. Однак з 1 серпня зміниться формат адаптивного карантину. Про це йдеться у постанові Кабінету міністрів України.

Так, в уряд вирішив запровадити поділ регіонів на зони за рівнем поширення коронавірусної хвороби.

Регіони з найменшою захворюваністю будуть відносити до "зеленої" зони, а області зі значним поширенням - до "жовтої", "помаранчевої" та "червоної". Кольорова система також діятиме і для менших адміністративних одиниць - районів та окремих населених пунктів.

Читайте такожКоронавірус в Україні: кількість нових випадків перевищила 900

У зонах діятимуть свої обмеження, які посилюватимуться або послаблюватимуться залежно від рівня поширення хвороби. При цьому уряд затвердив ряд обмежень, обов'язкових для всіх регіонів.

Органи місцевого самоврядування в регіонах "помаранчевої" та "червоної" зон можуть вводити додаткові обмеження, але в межах своєї компетенції.

Кожні 5 днів Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій переглядатиме рішення про зміну рівня епідемічної небезпеки в регіонах із "жовтим", "помаранчевим" або "червоним" рівнем.

Як повідомляли "Українські Реалії", станом на 24 липня шість областей України не відповідають необхідним критеріям для послаблення протиепідемічних заходів. 

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро