ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 40,17
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Суспільство
  4. /
  5. Єгипет оплачуватиме лікування українських туристів, якщо вони захворіють на коронавірус на курорті

Єгипет оплачуватиме лікування українських туристів, якщо вони захворіють на коронавірус на курорті

454

Фото: Unsplash

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Президентом Арабської Республіки Єгипет Абделем Фаттахом Ас-Сісі

Єгипет буде оплачувати лікування українських туристів, якщо вони підхоплять коронавірус, перебуваючи в країні. Про це повідомляє Офіс президента за підсумками переговорів Володимира Зеленського та голови Єгипту.

Сторони обговорили заходи з мінімізації наслідків пандемії для економік обох країн, а також організації протиепідемічної безпеки для українців на єгипетських курортах. Зеленський наголосив на необхідності неухильного дотримання високих санітарних вимог у місцях відпочинку українських туристів і всебічного захисту їхніх прав, включно з безкоштовним наданням висококваліфікованої медичної допомоги у разі такої потреби.

"Деякі українські авіакомпанії з 1 липня відновили чартерні рейси до міжнародних аеропортів Шарм-ель-Шейха та Хургади, і наші туристи стали першими іноземними гостями після послаблення карантину. Єгипет — це чудова, дуже гостинна країна. Для мене вкрай важливим є охорона безпеки та здоров’я українців за кордоном. Особливо ціную рішення посилити епідконтроль на курортах і покривати витрати на лікування наших туристів", — сказав Зеленський.

Нагадаємо, раніше "Українські реалії" писали, що МАУ запускає чартери в Єгипет і Туреччину. А також, що Кабінет міністрів України змінив критерії щодо країн, які належать до "червоної зони", завдяки цьому до "зеленої" потрапили Єгипет та Албанія.

 

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро