ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 39,15
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Суспільство
  4. /
  5. Польща має оголосити про вихід зі Стамбульської конвенції

Польща має оголосити про вихід зі Стамбульської конвенції

312

Фото: Unsplash

Польща має оголосити про вихід з Конвенції Ради Європи про запобігання насильству над жінками і домашньому насильству у понеділок, 27 липня

Польща має відмовитися від європейського договору, спрямованого на запобігання насильству над жінками, заявив міністр юстиції країни в суботу, пише ВВС.

Із такою заявою виступив міністр юстиції Збігнєв Зьобро. За його словами, документ є "шкідливим", оскільки він вимагає запровадити у школах уроки про гендер. Зьобро додав, що реформи, проведені у країні протягом останніх років, забезпечили достатній захист жінок. Також міністр додав, що конвенція "порушує права батьків" і "містить елементи ідеологічного характеру".

Перед цим тисячі людей, переважно жінки, вийшли на вулиці столиці Варшави в п'ятницю, щоб агітувати проти виходу зі Стамбульської конвенції.

Зьобро повідомив, що уряд офіційно почне процес виходу з конвенції, ратифікованої польським парламентом у 2015 році, у понеділок, 27 липня.

Нагадаємо, раніше "Українські реалії" писали, що на виборах у Польщі переміг Анджей Дуда. А він дуже розраховував на підтримку консерваторів, запропонувавши перед другим туром внести до Коституції поправку, яка заборонить ЛГБТ-парам всиновлювати дітей. Такі настрої передвиборчої кампанії і, як наслідок, перемога консерваторів у виборах президента, у сукупності призвели до активізації розмов про вихід зі Стамбульської конвенції. 

Це не одиничний випадок, коли маніпуляціями певних політичних сил в країні поняття захисту прав і свобод громадян виставляють на противагу консервативним сімейним цінностям. В Україні Стамбульську конвенцію поки не ратифікували.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро