ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 40,17
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Суспільство
  4. /
  5. Криклій сказав, коли і де в Україні запрацює єдиний Е-квиток та як він виглядатиме

Криклій сказав, коли і де в Україні запрацює єдиний Е-квиток та як він виглядатиме

762

Фото: Уніан

Єдиний електронний квиток на всі види транспорту, впровадження якого напередодні підтримав Кабмін, запрацює вже наступного місяця. 

Про це розповів міністр інфраструктури України Владислав Криклій в ефірі "Сніданку з 1+1".

За словами міністра, Україна стане однією з небагатьох європейських країн, які запустять цю програму не в межах одного міста. 

"Це об'єднання всіх видів транспорту: залізничного, внутрішнього авіасполучення, автобусних перевезень та муніципального. Починаємо всі в межах країни, а потім можна буде підключати і міжнародні перевезення", — розповів Криклій. 

Київ, Харків і Дніпро вже протестували свою систему єдиного квитка. Там він працюватиме в межах муніципального транспорту. Криклій показав, який вигляд наразі має квиток: аркуш розміру А4, на якому розташовано кілька QR-кодів і детально розписано логістику для пасажирів.

Е-квиток зараз виглядає так / ТСН

Остаточний варіант Е-квитка буде іншим. За словами міністра, це буде невеликий квиток з єдиним QR-кодом, який об'єднає всі необхідні види транспорту, який для себе обере пасажир. Придбати квиток можна буде на сервісі Smart Ticket орієнтовно за тиждень. Тоді і запрацює послуга єдиного Е-квитка.

Дизайн мають намір змінити / ТСН

"Починаємо з нічних поїздів на напрямках Харків, Львів, Київ і метрополітен підключаємо. Це початковий етап — нічні потяги і метрополітен. Орієнтовно протягом місяця — весь муніципальний транспорт Києва", — зазначив міністр. 

Нагадаємо, вчора, 29 липня, Кабмін на засіданні схвалив запуск пілотного проекту з впровадження єдиного електронного квитка на різні види транспорту.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро