ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 39,59
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Суспільство
  4. /
  5. У МОЗ озвучили правила в’їзду до міст "червоної" зони

У МОЗ озвучили правила в’їзду до міст "червоної" зони

359

Фото: epravda.com.ua

Згідно з новими правилами карантину, робота громадського транспорту в регіонах "червоної" карантинної зони повністю забороняється. В’їзд до населених пунктів дозволяється лише на власному автомобілі. 

Про це на брифінгу 3 серпня повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов, інформують "Українські Реалії". 

За його словами, під час перетину адмінмежі в авто можуть перебувати не більше п'ятьох пасажирів, за винятком дітей до 14 років. "Що стосується роботи громадського транспорту в "червоній" зоні — то вона припиняється. Тобто перетин цієї межі можливе тільки на власному автомобільному транспорті", — пояснив Степанов. При цьому він зауважив, що під час в'їзду до "червоної" зони не потрібно проходити додаткове тестування на коронавірус.

Нагадаємо, з 1 серпня Україну поділили на "зелену", "жовту", "помаранчеву" та "червону" зони за рівнем поширення коронавірусу. До найнебезпечнішої "червоної" зони віднесли Луцьк та Тернопіль, а також Кіцманський район Чернівецької області.

Однак влада Луцька відмовилася посилювати карантин, а Тернопільська міськрада висловила протест проти віднесення міста до "червоної" зони карантину. У відповідь у МОЗ України заявили, що влада на місцях не може пом'якшувати карантинні обмеження.

 

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро