ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 39,84
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Суспільство
  4. /
  5. Українські лікарні готові прийняти більше 30 тис хворих на COVID-19 — Степанов

Українські лікарні готові прийняти більше 30 тис хворих на COVID-19 — Степанов

589

Фото: прес-служба Кабміну

Медична система України тепер готова до протидії коронавірусу: у лікарнях для інфікованих виділено близько 34 тисяч ліжок.

Про це, як повідомляє кореспондент "Українських Реалій", заявив міністр охорони здоров'я Максим Степанов на недільному брифінгу.

"Якщо говорити про готовність системи, то, звичайно, за весь час пандемії, ми зробили великий крок уперед щодо готовності нашої системи. Загалом по країні близько 34 тисяч ліжок, які виділені під хворих на COVID-19. Ми суттєво наростили кількість апаратів штучної вентиляції легень. Якщо зараз ми розглядаємо всі без вийнятків наші лікарні, які виділені під лікування хворих на COVID-19, то кількість апаратів ШВЛ — близько 3,7 тисяч штук уцілому по країні. Ще одне питання, яке для нас було важливим, особливо на початку пандемії, це кількість ліжок із підведеним киснем: або централізовано, або до так званих кисневих концентраторів. І тут теж у нас дуже великий прогрес. Ми суттєво збільшили цю кількість — близько 9,5 тисяч по країні. Але, все одно, ми ще вважаємо, що цю кількість треба збільшувати. Ми планували, що у нас буде різке зростання хворих восени, коли розпочинається сезон захворюваності на грип і різні ГРВІ, але COVID-19 вніс свої корективи і ми побачили різке зростання вже в серпні. Саме тому на минулому тижні було прийняте рішення дати доручення головам ОДА збільшити кількість ліжок з підведеним киснем", — заявив міністр Степанов.

Керівник МОЗ також зазначив, що постійно зростає кількість тестувань, необхідних для діагностики COVID-19, удосконалюються протоколи лікування, закуповується дедалі більше засобів індивідуального захисту для медиків.

Як повідомляли "Українські реалії" раніше сьогодні, за минулу добу, 15 серпня було зафіксовано ще 1637 випадків коронавірусу, 24 хворих померли, 392 — одужали.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро