ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 40,17
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Суспільство
  4. /
  5. Telegram випустив оновлену версію додатка з відеодзвінками

Telegram випустив оновлену версію додатка з відеодзвінками

380

Фото: Unsplash

До сьомої річниці з моменту запуску месенджера Telegram команда розробників підготувала оновлення додатка версію 7.0  із функцією відеовикликів.

Про це повідомляє компанія у своєму блозі.

"Сьогодні Telegram виповнюється сім років. У 2013 році ми починали невеличким додатком, орієнтованим на безпечний обмін повідомленнями, і відтоді ми перетворилися на платформу із понад 400 млн користувачів. [...] Ми також чуємо вас і продовжуватимемо розвивати функції, які роблять Telegram набагато більше, ніж просто додатком для обміну повідомленнями. Сьогодні ми додаємо те, про що ви просили — швидкі та безпечні відеодзвінки" — заявили в компанії 14 серпня.

Читайте такожВ Україні заявили про готовність прихистити IT-фахівців з Білорусі

У компанії вважають, що 2020 рік показав наочно потребу спілкування віч-на-віч, тому раніше тестована пробна версія додатку тепер доступна для Android та iOS.

"Ви можете розпочати відеодзвінок зі сторінки профілю свого контакту та увімкнути або вимкнути відео будь-коли під час голосового виклику. Як і всі інші відео Telegram, відеодзвінки підтримують режим відео-у-вікні, що дозволяє одночасно гортати чати та працювати, бачачи одне одного" —  пояснюють в блозі.

Додають, що усі відеодзвінки захищені наскрізним шифруванням.

"Відеодзвінки будуть вдосконалені та отримають більше можливостей у майбутніх версіях, поки ми працюємо над запуском групових відеодзвінків у найближчі місяці. Але вже цей піврічний випуск дозволить вам насолоджуватися спілкуванням наодинці із найдорожчими для вас людьми, байдуже чи в іншій кімнаті, чи на іншому континенті", — поділилась своїми планами компанія.

Як повідомляли "Українські Реалії", три IT-компанії з офісами в Україні потрапили до рейтингу кращих бізнесів США.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро