ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 40,17
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Суспільство
  4. /
  5. Проїзд в маршрутках Києва може подорожчати до 10 грн

Проїзд в маршрутках Києва може подорожчати до 10 грн

470

Фото: Підслухано Київ

Київські перевізники можуть підняти вартість проїзду в маршрутках. Вони звернулися до столичної влади з проханням внести зміни у порядок функціонування ринку перевезень пасажирів в Києві. У мерії звернення поки що не коментували.

Про це Громадська спілка "Асоціація перевізників м. Києва та Київської області" повідомила у Facebook.

Столичні перевізники зазначають, що під час карантину пасажиропотік зменшився вдвічі. В асоціації зазначають, що деякі перевізники вже на межі банкрутства. Якщо на осінь карантинні обмеження не знімуть, вартість проїзду в маршрутках може зрости на 2–3 грн і становитиме 10 грн.

Перевізники просять міську адміністрацію компенсувати перевезення пільговиків, встановити економічно обґрунтований регульований тариф і посприяти в отриманні кредитів на закупівлю нового транспорту.

"Влада дотує перевезення комунальних підприємств — "Київського метрополітену", "Київпастрансу", а про приватний транспорт, маршрутні таксі, які перевозять більше пасажирів, ніж весь громадський наземний транспорт Києва, незаслужено забувають. Ми просимо владу розібратися в питанні компенсацій за перевезення пільговиків. Приватні перевізники готові возити людей хоч по 5 гривень, але за умови, що їм буде за це доплачувати місто. Адже нам потрібно купувати новий рухомий склад, витрачати гроші на ремонт, купувати пальне. Це досить великі кошти", — пояснює виданню "Сьогодні" Ігор Мойсеєнко, голова "Асоціації перевізників Києва та Київської області".

За словами голови асоціації, приватні перевізники Києва мають право підвищувати вартість проїзду самостійно.

Нагадаємо, мобільні оператори "Київстар", "Vodafone Україна" та lifecell запустили 4G-зв'язок ще на шістьох станціях Київського метрополітену та в тунелях між ними.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро