ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 40,17
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Суспільство
  4. /
  5. Помер видатний український науковець Борис Патон

Помер видатний український науковець Борис Патон

416

Фото: glavcom.ua

Борис Патон є автором і співавтором понад 720 винаходів (500 іноземних патентів), більш як 1200 публікацій, зокрема 20 наукових монографій

Видатний український науковець Борис Патон помер на 102 році життя. Про це повідомив апарат РНБО у коментарі "Українській правді".

Зазначається, що наразі формується державна комісія з поховання, яка вирішуватиме основні питання, оскільки в науковця фактично немає родичів.

Патон є автором і співавтором понад 720 винаходів (500 іноземних патентів), більш як 1200 публікацій, зокрема 20 наукових монографій.

Довідка. Борис Патон народився в Києві в сім'ї відомого вченого-мостобудівника, директора та засновника Інституту електрозварювання Євгена Патона і домогосподарки Наталії Патон. Рід Патонів стародавній і відомий настільки, що навіть виник напрям досліджень — патонознавство. Пращури Євгена Патона — дворяни Російської імперії, які обіймали чільні посади як на військовій, так і на цивільній службі.

Борис вирішив піти вчитися на інженера-електрика. У воєнний 1941-й рік закінчив Київський політех, захистив кандидатську і докторську, вступив в КПРС.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро