ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 40,17
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Суспільство
  4. /
  5. Свято Незалежності: Марш захисників та виступ Зеленського на Софіївській площі

Свято Незалежності: Марш захисників та виступ Зеленського на Софіївській площі

620
Свято Незалежності: Марш захисників та виступ Зеленського на Софіївській площі 1 Свято Незалежності: Марш захисників та виступ Зеленського на Софіївській площі 2 Свято Незалежності: Марш захисників та виступ Зеленського на Софіївській площі 3 Свято Незалежності: Марш захисників та виступ Зеленського на Софіївській площі 4

Фото: Страна.UA

24 серпня на честь святкування 29-ої річниці Незалежності України в столиці проходить марш захисників. З урочистою промовою до співвітчизників звернувся і президент Володимир Зеленський. 

Про це повідомляє кореспондент "Українських Реалій"

Володимир Зеленський із дружиною взяли участь у пам'ятній церемонії на честь загиблих захисників України на площі біля Михайлівського собору.

Читайте також: ті, хто без бою подарував частину території, будуть давати свідчення — Зеленський

Також глава держави виступив з промовою на Софійській площі.

“Рік тому я розповідав про те, як кожен мій день починається з СМС зі штабу про кількість загиблих і поранених в зоні ООС. Але тільки одне повідомлення робить ранок добрим - поранених 0 і загиблих 0. Сьогодні ранок гарне. Сьогодні 29 день як на сході країни немає бойових втрат. 29 днів як наших солдат не ховають”,  — сказав Зеленський. 

Цього року святкування Дня Незалежності проходить в особливому форматі через карантин. Кабмін затвердив план урочистостей з центрами на Софійській і Михайлівській площах Києва, замість традиційних Майдану та Хрещатика. 

Як повідомляли “Українські Реалії”, після ухвалення 24 серпня 1991 року Верховною Радою Української РСР Акта проголошення Незалежності України, який 1 грудня 1991 року підтвердив народ на Всеукраїнському референдумі, виникла потреба змінити дату святкування Дня незалежності України. 20 лютого 1992 року Верховна Рада України прийняла постанову "Про День Незалежності України", який з того часу святкується 24 серпня.

 

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро