ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»
USD 36,57
EUR 40,17
UaRu
  1. Головна
  2. /
  3. Суспільство
  4. /
  5. Жорсткого карантину в Україні більше не буде — Кабмін

Жорсткого карантину в Україні більше не буде — Кабмін

573

Фото: Уніан

Кабінет міністрів України не розглядатиме впровадження жорстких обмежувальних заходів у випадку другої хвилі поширення коронавірусу. Натомість покладатиметься на адаптивний карантин та локалізацію сплесків захворювання.

Про це заявив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час зустрічі з учасниками Європейської бізнес асоціації, повідомляє прес-служба асоціації.

"За словами прем'єр-міністра, уряд не розглядатиме запровадження жорстких обмежувальних заходів у разі другої хвилі поширення коронавірусу, а замість цього покладатиметься на адаптивний карантин і локалізацію сплесків захворювання", — йдеться у повідомленні.

Шмигаль уточнив, що уряд працює над системним відновленням економічної активності. Зокрема, над напрацюванням довгострокової стратегії розвитку України до 2030 року, а також над виконанням програми стимулювання економіки і плану дій уряду, які містять різні активні заходи для галузей економіки України.

Нагадаємо, раніше заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко заявив, що Україна може повернутися до жорсткого карантину. Він пояснив, якщо люди не будуть дотримуватися карантинних обмежень, то українська медична система просто не впорається.

ТОВ «ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО «УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ»

Новини по темі

Переглянути новини за період:Аналітика "УР"

Всі статті

Благодійні фонди України
Благотворительный Фонд
Благотворительный фонд «Запорука»
Берегиня життя
Благодійний фонд
Кошик добра
Фонд Рената Ахметова
Благодійний фонд
Подільська громада
Щаслива дитина
Пострадавшие дети войны
Тепло Добро